Celebrity

2. července 2021 05:35

Žaneta Dernerová

Jakub Prachař toužil natáčet se známým režisérem. Jak jejich spolupráce dopadla?

Máme rádi Česko VIII (3) - upoutávka

Jakub Prachař na sebe opět něco prozradil. Můžete si tipnout, co byl jeho dětský sen nebo co považuje za typické klišé.

V dalším díle Máme rádi Česko se dozvíme vždy něco víc než jen netradiční fakta o České republice. A to ať už ze soukromí hostů, nebo kapitánů týmů. Nejinak tomu bude nyní. Čekají nás nejen vtipné poznámky soutěžících a úsměvné situace, ale Jakub Prachař například odtajní, co bylo vždy jeho snem.

Po boku kapitána Vojty Kotka postaví zpěvák Jožka Šmukař, mladá herečka Anna Kadeřávková a stand-up komička Adéla Elbel, známá z pořadu Comedy Club stanice Paramount Network, ve kterou se změnila dřívější Prima Comedy Central.

Proti nim stanou herečky Jaroslava Obermaierová, Ivana Jirešová a tanečník a stepař Tomáš Slavíček. Kapitán tohoto družstva není samozřejmě nikdo jiný než Jakub Prachař.

Jakub Prachař si vždy přál natáčet se Zdeňkem Troškou

Prachař na sebe díky ukázce z pohádky Čertoviny, která je součástí jedné z her, práskne, že natáčet s režisérem Zdeňkem Troškou bylo vždy jeho tajné přání. „Můj dětskej sen byl točit se Zdeňkem a mně se to podařilo. Už se to ale asi pravděpodobně nebude nikdy opakovat,“ nevidí moc nadějně možnost další spolupráce Jakub. „Ale ten zážitek si ponesu do smrti ve svém srdci.“

Podívejte se v ukázce, z jakého dalšího důvodu roli čerta Popeláka vzal a jaké jsou jeho vzpomínky na natáčení:

Kdyby Kotek hrál Itala, bylo by to klišé

Znovu Jakub rozesměje celý sál v momentě, kdy správně vysvětlí slovo „klišé“ a má uvést nějaký jeho příklad. „Třeba kdyby Kotek hrál Itala, to je klišé. Nebo Španěla, to je ještě větší klišé.“ Návrh moderátora Libora Boučka, zda by nemohl hrát Vojta Němce, razantně odmítne. „Ale mohl by hrát tureckého Němce. Takovýho Nasíra,“ odpovídá Jakub a započne debatu s Liborem, o čem by film v hlavní roli s Kotkem mohl být a jak by se jmenoval. Dokonce by to prý mohl být takový druh evropského filmu, který by i získal nějakou cenu. „Nikdo by na něj nepřišel, ale cenu by získal,“ vidí to jasně Libor.

Nezapomeňte sledovat Máme rádi Česko v pátek od 20:15 na Primě.

Jakuba Prachaře si ve zmiňované roli čerta můžete v pohádce Čertoviny přehrát on-line hned. V archivu iPrima.cz:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.