Celebrity

4. října 2021 05:45

Žaneta Dernerová

Jakub Prachař uznává tvrdou kritiku: Pepa Vojtek je lepší, ale musím vydělat na dům

VLOGY Mariany: Porotci a moderátoři čtou negativní komentáře na své osoby. Jejich reakce vás pobaví

Tak takovou reakci na drsnou kritiku asi nikdo nečekal. Když si Jakub Prachař v komentářích přečetl, že by měl z talentové soutěže odejít a být vystřídán Josefem Vojtkem, nic nenamítal a souhlasil. Vojtek je podle něho dvakrát lepší než on, ale peníze se neptají a on potřebuje postavit nový dům. Co dalšího k tomu ještě řekl? A jak reagoval na další kritiku? Podívejte se exkluzivním videu.

Unést slova kritiky bývá často nelehká věc. A což teprve, když čtete negativní komentáře na vaši osobu před kamerou, která tak zachytí vaši bezprostřední reakci. Přesně tuto nelehkou disciplínu si pro moderátory a porotce soutěže Česko Slovensko má talent připravila Jakubova mladší sestra Mariana, která nám pravidelně přináší exkluzivní videa ze zákulisí této talentové show.

Jakub Prachař, kterému se Mariana prostřednictvím vlogů už jednou pomstila, se nejprve proti jednomu komentáři ostře ohradil, na druhý ale vzápětí reagoval vtipně a s nadhledem. A to tak, že svou upřímností odzbrojil všechny přítomné.

Jakub Prachař se proti ostré kritice ohradil

Nejprve ale Jakub tak nad věcí nebyl. Když si od uživatele s přezdívkou Dejl přečetl: „Toho trapnýho Prachaře už by měli vyhodit. Dokáže jenom trapně vtipkovat a jen se zviditelnit,“ do smíchu mu vůbec nebylo a jeho první slova byla naopak dost nevybíravá. „Jen se zviditelnit? Ku*va, nauč se česky, ne?“ obul se do svého kritika Jakub.

„Už jsem se zviditelnil, já už jsem dávno zviditelnělej,“ pokračoval podrážděně Jakub. „A moje trapný vtipy? Kámo, víš, jaká je to dřina ráno vstát a vůbec něco říct? Jako cokoliv,“ snažil se už o trochu nadhledu Jakub. Tento komentář mu ale ležel v žaludku víc, než by se mohlo zdát. „To je tak nespravedlivý. To je tak nespravedlivý,“ opakuje Jakub, kterému se tato kritika očividně nečte zrovna snadno.

Jakub přizná, že Josef Vojtek je dvojnásobně lepší než on

Nálada se mu ale zlepší a viditelně ho pobaví komentář od Natálie: „Prachař pryč, dejte tam Pepu Vojtka.“ „Souhlasím,“ zní Jakubova bezprostřední odpověď. „Já, Natálie, souhlasím. Protože Pepa Vojtek, to je jako já, ale na druhou, lepší,“ myslí si sebekriticky Prachař. „Má víc vlasů,“ dodá ještě porotce talentové show a vyzdvihne tím další věc, kterou vidí jako Pepovu přednost oproti jemu samotnému.

Pak ještě chvilku přemýšlí a dojde k závěru, že souhlasí s tím, že by ho měli vyměnit, jelikož je součástí Talentu již mnoho let. „Už mi to říkalo několik lidí,“ přizná dokonce Jakub. Hned ale vysvětlí pravý důvod, proč se mu nechce z tohoto velkolepého projektu odejít. „Ale nedá se nic dělat, já musím postavit další dům a peníze se neptaj, chápej,“ směřuje kritikům jasnou a jednoduchou odpověď. „A mám za to fakt hodně, kámo,“ překvapí svou otevřeností Prachař. Nezapomeňte sledovat další díl show Česko Slovensko má talent v pátek na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.