Celebrity

10. září 2021 05:41

Žaneta Dernerová

Kdo je černý kůň Jakuba Prachaře v Česko Slovensko má talent? Pracuje v hutích a miluje operu!

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (2) - upoutávka

Výkony soutěžících v Česko Slovensko má talent jsou leckdy více než překvapivé. Nejinak tomu bude u sympaťáka pracujícího v hutích, který zazpívá legendární operní píseň O sole mio. Svou přirozeností a humorem dostane celou porotu, a Jakub Prachař ho dokonce označí za svého koně. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, čím Matej Kocourek všechny oslnil.

Jedna z věcí, která ve slavné show Česko Slovensko má talent rozhodně nechybí, je moment překvapení. Mnohokrát se stane, že přijde soutěžící, který je porotě sice velmi sympatický po lidské stránce, ale výrazným talentem bohužel neoplývá. Na druhou stranu najdeme také nespočet případů, kdy se z potenciální katastrofy vyklube senzace. Jednu takovou si pro porotu připravil milovník opery Matej Kocourek, který pracuje v hutích.

Milý a vtipný Kocourek si získal sympatie poroty téměř ihned. Všechny totiž překvapilo, že muž, který má tak fyzicky náročné zaměstnání a svou pracovní dobu tráví v umazaném oblečení, jim chce zazpívat operní píseň. „No, tak Pavarotti taky zpíval,“ odpovídá udiveným porotcům. „A Karel Gott byl elektrikář,“ dodal ještě na svou obhajobu soutěžící z Benátek nad Jizerou.

Podívejte se v exkluzivní ukázce, které jeho odpovědi pobavily porotce tak, že se smíchy za břicho popadali.

Matej Kocourek si získal sympatie celé poroty

Je dost pravděpodobné, že ačkoliv je Kocourek na první pohled showmen, nečekali členové poroty žádný zázrak. Zvláště po jeho přiznání, že náročnou píseň O sole mio trénoval od rána toho dne. Po jeho dechberoucím vystoupení ale všem spadla brada. „Ježiš, on je boží!“ rozplývala se nad ním Marta Jandová, načež následovalo dlouhé a hlasité standing ovation.

Největších slov chvály se dočkal od Jakuba Prachaře, který připustil, že tento výkon v něm bude ještě nějakou dobu rezonovat. „Je hodně pozdě večer a už jsem takovej unavenější, říkal jsem si, že v klidu dojedu na hotel a tak nějak usnu. No, neusnu dlouho, pane Kocourku,“ začal své hodnocení seriálový detektiv Martin Rykl z Dvojky na zabití.

„Myslím, že až vy půjdete na huť, tak já teprve zaberu,“ předvídal Jakub. Úžasný a překvapivý výkon sympatického Mateje ho skutečně ohromil. „Čekal jsem dlouho a můj kůň, který je zároveň Kocourek, přišel,“ vysekl mu poklonu Jakub, jíž zároveň pobavil všechny v sále.

Na operní vystoupení usměvavého Mateje Kocourka se těšte v show Česko Slovensko má talent v pátek od 20:15 na Primě. Předešlý díl si pusťte v archivu na iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.