zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jean-Paul Belmondo a jeho lásky. Patřila mezi ně Brigitte Bardot i první Bond girl

David Laštovka , Vydáno: 06.09.2021
Zatímco v profesním životě se zesnulému francouzskému herci Jeanu-Paulovi Belmondovi dařilo, na co sáhl, v soukromí to tak slavné nebylo. Přestože mu ženy padaly k nohám, dlouho nemohl najít tu pravou. Ženatý byl dvakrát, ale obě manželství skončila rozvodem. Otcem se stal ještě v sedmdesáti.

reklama

Jean-Paul Belmondo se vždycky obklopoval nádhernými ženami. Milostný románek měl prožít i s francouzskou sexbombou Brigitte Bardot. Poprvé se oženil už ve svých dvaceti letech, jeho vyvolenou se stala půvabná tanečnice Elodie Constantin. Měli spolu tři děti: dcery Patricii, Florence a syna Paula. Po dvanácti letech bylo manželství rozvedeno. Důvodem byl hercův bohémský způsob života.

Herec ale sám dlouho nezůstal. Po rozvodu žil dva roky s herečkou a modelkou Ursulou Andress, s kterou se seznámil během natáčení filmu Muž z Hongkongu. Ursula se nejvíce proslavila jako první Bond girl ve slavném snímku o agentu 007 Jamesi Bondovi. Scéna, jak se v bílých bikinách vynořuje z mořských vln obletěla celý svět a udělala z ní hvězdu. 

Po jejich rozchodu se dal dohromady s italskou herečkou Laurou Antonelli, která svým skvostným tělem oslňovala v šedesátých a sedmdesátých letech muže v desítkách filmů. V Česku nejvíce proslula v komedii Bože, jak hluboko jsem klesla! Další v pořadí byla o třicet let mladší brazilská fotomodelka a herečka Carlos Sott Mayor, s níž strávil celkem sedm let. 

Jean-Paul Belmondo a Laura Antonelli (1950)
Autor: profimedia Jean-Paul Belmondo a Laura Antonelli (1950)

Jean-Paul Belmondo se stal otcem v sedmdesáti. Před tím ho postihla mozková mrtvice

Když ani s touto kráskou mu láska nevyšla, přestal hledat vážný vztah a užíval si nezávazného flirtování s mnoha ženami. Znovu se oženil až v roce 2002, tedy rok před svou sedmdesátkou, když si vzal o třicet let mladší tanečnici Natty. Byl to možná tak trochu i sňatek z rozumu, neboť pár měsíců předtím ho postihla mozková mrtvice. Rok nato se jim narodila dcera Stella, která se stala nejmladší z klanu Belmondů. Ani toto manželství ovšem nemělo dlouhého trvání a v roce 2008 bylo rozvedeno.

Jean-Paul se svou dcerou, které by mohl být spíše dědečkem, zůstal nadále v úzkém kontaktu a vzorně se o ni staral. „Můj otec je pro mě víc kamarád než autorita. V hlavě je pořád mladý, neustále připravený udělat ze sebe klauna, aby mě pobavil,“ svěřila se v jednom z rozhovorů Stella, která v srpnu oslavila osmnácté narozeniny. Z její krásy přechází až zrak. Výstavní postava, kouzelný úsměv i vyzařující charisma z ní dělá skutečnou krásku. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Belmondovy osudové ženy (zdroj: CNN Prima NEWS)

Velká bolest Belmonda: Zemřela mu nejstarší dcera Patricie

Kdo si myslel, že v té době šestasedmdesátiletý Belmondo po druhém rozvodu zůstane už sám, hluboce se zmýlil. Pár dní poté, co podepsal rozvodové papíry, se zamiloval do podnikatelky z belgického Ostende Barbary Gandolfi, která byla o dvě generace mladší. Jejich láska vydržela čtyři roky. 

Připomeňte si skvělého Jeana-Paula Belmonda on-line v dobrodružné komedii Amazonka v archivu iPrima.cz.

Jean Paul Belmondo si v sobě celý život nesl jedno velké trauma. Do smrti se nesmířil se smrtí své nejstarší dcery Patricie. Milovaná dceruška zemřela v roce 1994 při požáru bytu v Paříži, bylo jí pouhých šestatřicet let.

Jean Paul Belmondo zemřel ve věku 88 let.

Zemřel herec Jean-Paul Belmondo. Už byl hrozně unavený, řekl jeho právník

reklama

Související témata: Jean-Paul Belmondo , Brigitte Bardot , Ursula Andress , Bond girl

reklama

Přečtěte si také

reklama