Celebrity

6. září 2021 18:21

Gabriela Kolinová

Jean-Paul Belmondo a jeho lásky. Patřila mezi ně Brigitte Bardot i první Bond girl

Zatímco v profesním životě se zesnulému francouzskému herci Jeanu-Paulovi Belmondovi dařilo, na co sáhl, v soukromí to tak slavné nebylo. Přestože mu ženy padaly k nohám, dlouho nemohl najít tu pravou. Ženatý byl dvakrát, ale obě manželství skončila rozvodem. Otcem se stal ještě v sedmdesáti.

Jean-Paul Belmondo se vždycky obklopoval nádhernými ženami. Milostný románek měl prožít i s francouzskou sexbombou Brigitte Bardot. Poprvé se oženil už ve svých dvaceti letech, jeho vyvolenou se stala půvabná tanečnice Elodie Constantin. Měli spolu tři děti: dcery Patricii, Florence a syna Paula. Po dvanácti letech bylo manželství rozvedeno. Důvodem byl hercův bohémský způsob života.

Herec ale sám dlouho nezůstal. Po rozvodu žil dva roky s herečkou a modelkou Ursulou Andress, s kterou se seznámil během natáčení filmu Muž z Hongkongu. Ursula se nejvíce proslavila jako první Bond girl ve slavném snímku o agentu 007 Jamesi Bondovi. Scéna, jak se v bílých bikinách vynořuje z mořských vln obletěla celý svět a udělala z ní hvězdu.

Po jejich rozchodu se dal dohromady s italskou herečkou Laurou Antonelli, která svým skvostným tělem oslňovala v šedesátých a sedmdesátých letech muže v desítkách filmů. V Česku nejvíce proslula v komedii Bože, jak hluboko jsem klesla! Další v pořadí byla o třicet let mladší brazilská fotomodelka a herečka Carlos Sott Mayor, s níž strávil celkem sedm let.

Jean-Paul Belmondo se stal otcem v sedmdesáti. Před tím ho postihla mozková mrtvice

Když ani s touto kráskou mu láska nevyšla, přestal hledat vážný vztah a užíval si nezávazného flirtování s mnoha ženami. Znovu se oženil až v roce 2002, tedy rok před svou sedmdesátkou, když si vzal o třicet let mladší tanečnici Natty. Byl to možná tak trochu i sňatek z rozumu, neboť pár měsíců předtím ho postihla mozková mrtvice. Rok nato se jim narodila dcera Stella, která se stala nejmladší z klanu Belmondů. Ani toto manželství ovšem nemělo dlouhého trvání a v roce 2008 bylo rozvedeno.

Jean-Paul se svou dcerou, které by mohl být spíše dědečkem, zůstal nadále v úzkém kontaktu a vzorně se o ni staral. „Můj otec je pro mě víc kamarád než autorita. V hlavě je pořád mladý, neustále připravený udělat ze sebe klauna, aby mě pobavil,“ svěřila se v jednom z rozhovorů Stella, která v srpnu oslavila osmnácté narozeniny. Z její krásy přechází až zrak. Výstavní postava, kouzelný úsměv i vyzařující charisma z ní dělá skutečnou krásku.

Velká bolest Belmonda: Zemřela mu nejstarší dcera Patricie

Kdo si myslel, že v té době šestasedmdesátiletý Belmondo po druhém rozvodu zůstane už sám, hluboce se zmýlil. Pár dní poté, co podepsal rozvodové papíry, se zamiloval do podnikatelky z belgického Ostende Barbary Gandolfi, která byla o dvě generace mladší. Jejich láska vydržela čtyři roky.

Připomeňte si skvělého Jeana-Paula Belmonda on-line v dobrodružné komedii Amazonka v archivu iPrima.cz.

Jean Paul Belmondo si v sobě celý život nesl jedno velké trauma. Do smrti se nesmířil se smrtí své nejstarší dcery Patricie. Milovaná dceruška zemřela v roce 1994 při požáru bytu v Paříži, bylo jí pouhých šestatřicet let.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.