Jiří Bartoška bude dědečkem. Jak se těší a co chce vnoučeti dopřát?

Prezident karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška se pochlubil senzační novinkou. Čeká ho nová životní role. A to sice role dědečka. Jeho čtyřiačtyřicetiletá dcera Kareřina je těhotná, což se provalilo právě v Karlových Varech. Jak se Bartoška na vnouče těší?

Kateřina, která je v sedmém měsíci těhotenství, se objevila na zahájení festivalu. A její tatínek prozradil, že se nemůže dočkat, až se miminko narodí. „Na vnouče se moc těším,“ řekl Bartoška serveru Super.cz.

A jaký bude dědeček? Přísný? „Rodiče jsou od toho, aby vychovávali, babičky a dědečci od toho, aby rozmazlovali. Já se těším na to, že budu rozmazlovat,“ dodal Bartoška.

Na vnouče se jistě těší i Bartoškova žena Andrea, která je vystudovaná archeoložka. S tou letos Jiří oslavil pětačtyřicáté výročí svatby. Jejich seznámení proběhlo jako v romantickém filmu. „Jako študáci jsme s kamarádem Bolkem Polívkou kráčeli Brnem po ulici, když vtom se před námi zjevily dvě krásky. Jedna měla kanárkově žluté šortky a druhá červené,“ zavzpomínal Bartoška.

Oba pánové se okamžitě zamilovali a po čase si dámy vzali za manželky. Na rozdíl od Bolka, který se po čase se Stanislavou, s níž měl prvorozenou dceru Kamilu, rozvedl, Bartoškovým manželství vydrželo a klape dodnes.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.