Jiří Bartoška z festivalu: Popcorn v kinech bych zakázal. Co ještě zajímalo kolegy herce?

Je to tady. Startuje 55. ročník filmového festivalu v Karlových Varech. A opět ho má na svých bedrech prezident. Ale nikoliv hlava státu, ale prezident festivalu, herec Jiří Bartoška. Na co se ho zeptali herečtí kolegové? Podívejte se na exkluzivní video. Bartoška třeba prozradil, proč by v kinech zakázal popcorn.

V Karlových Varech startuje 55. ročník mezinárodního filmového festivalu. V pátek večer ho v hotelu Thermal zahájí film Davida Ondříčka Zátopek. Pořadatelé festival kvůli pandemii covidu-19 posunuli z tradičního červencového termínu. Loni se neuskutečnil vůbec. A tak všichni návštěvníci musí být velice natěšení.

Tvůrci pořadu Showtime si pro prezidenta festivalu Jiřího Bartošku připravili malé překvapení. Zdravici od kolegů herců. Ti měli jedinečnou možnost se „Barťáka“ na něco zeptat. A tak třeba Marek Eben, který festival léta moderuje, položil dotaz, proč se tak mračí.

Herečku Tatianu Dyckovou zajímalo, zda šel Bartoška spát někdy během festivalu před desátou hodinou večer? Odpověď asi mohla dopředu čekat.

Herec Igor Orozovič se tázal, co si prezident festivalu myslí, o konzumování křupavých pokrmů v sále kina? „Je to to nejhorší, co může člověka potkat, když jde do kina. To kino je nasáklé popcornem. Vypadá to, jako když jste na prosektuře a je tam cítit nějaká chemie. Zakázal bych to,“ zdůraznil se smíchem Bartoška.

Další zvídavé otázky kolegů si můžete poslechnout v úvodním videu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.