Celebrity

13. prosince 2021 20:58

redakce Prima Ženy

Jiří Krampol exkluzivně o svém stavu: Myslel jsem, že je to konečná

Krampol už je na tom lépe

Herec Jiří Krampol musel být na začátku prosince hospitalizován v Nemocnici Na Františku. Herec a dabér exkluzivně promluvil o svém zdravotním stavu, který se údajně lepší. Krampol už leží na klasickém nemocničním lůžku.

Vážný zdravotní stav Jiřího Krampola se zlepšil. Dokonce byl z jednotky intenzivní péče převezen na normální pokoj. Vyhráno ale podle lékařů ještě nemá. Třiaosmdesátiletý herec prozradil exkluzivně pořadu Showtime, že měl namále. „No co, jak se mám, měl jsem zápal plic, kolaps srdeční a průdušky – měl jsem namále. Pomalu mě z toho dostávali, už se mi vrátil dech. Snad je velké neštěstí zažehnané,“ řekl do telefonu.

Během jeho hospitalizace média informovala o tom, že podstoupil katetrizaci srdce nebo že byl napojen na přístrojích, to ale Jiří Krampol odmítá a v jedné větě děkuje lékařům za záchranu. „Panu doktorovi Špačkovi, sestřičkám a všem děkuju, jsou to tak úžasní lidé, kteří mě podrželi. Opravdu mi bylo strašně, myslel jsem, že je to konečná a tady mě vypiplali. Chtěl bych jim moc poděkovat.“

To však neznamená, že by herec mohl znovu naskočit ihned do práce. „Na nějaké zájezdy nemůžu. Musím takzvaně ubrat plyn. Čekám, než to odezní. Sem tam mi dávají kyslík,“ prozradil.

Krampol přišel o manželku a léta bojuje s astmatem

V roce 2020 přišel Jiří Krampol o manželku Hanu, která se dlouhodobě potýkala se zdravotními problémy a závislostí na alkoholu. Krampol má léta problémy s astmatem a trápí ho srdeční arytmie. Herec je naštěstí očkovaný proti covidu, i když přiznal, že ho druhá dávka vakcíny proti covidu rozhodila. „Dali mi kapačky, nějaké minerály a kyslík,“ popisoval Krampol stav po injekci. Po třetí dávce očkování se prý cítil mnohem lépe.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.