Jiřina Bohdalová mě poslala do p*dele! Táňa Dyková vzpomíná na první setkání

Máme rádi Jiřinku- Bohdalová poslala Dykovou do p*dele!

Nejoblíbenější česká herečka Jiřina Bohdalová oslaví 3. května úctyhodné 90. narozeniny. Televize Prima jako jediná s oslavenkyní natočila speciální pořad Máme rádi Jiřinku. Během natáčení narozeninového speciálu zaznělo o legendární herečce i několik pikantností. Vzpomínka Tatiany Dykové na první setkání s jejím vzorem ovšem všem historkám vévodí!

Na setkání s jednou z nejoblíbenějších českých hereček, Jiřinou Bohdalovou, se snad ani zapomenout nedá. V případě následující vzpomínky Táni Dykové se na něj ovšem nedá zapomenout určitě.

Tatiana prý k Jiřině Bohdalové chovala obdiv již od dětství. O to větší přišlo rozčarování, když se s hvězdou poprvé setkala. Herečka, která je známá tím, že si za žádných okolností nebere servítky, ji totiž po pozdravu odkázala do patřičných míst.

„Jiřinku jsem znala od dětství a její scénky z Televarieté jsem uměla nazpaměť. Na všech večírcích jsem je přehrávala. S Jiřinkou jsme se potkaly na jedné premiéře, kde jsem byla s Aňou (Geislerovou, pozn. redakce). A Aňa za Jiřinkou šla a řekla jí: Paní Jiřinko, tohle je Táňa – a to je vaše nástupkyně! A Jiřinka se otočila a řekla: Tak jdi do prdele!“ Provalila během zábavného večera na Jiřinu Bohdalovou Dyková. A co na vtipnou historku Jiřina Bohdalová? „Je to pravda,“ potvrdila jen s úsměvem legenda.

Dnes obě herečky spojuje přátelství. „My k Jiřině chodíme i domů. Posezení a večírky s ní jsou krásné! S Jiřinou jsem i točila. Všechno je v pohodě, ale za pět minut to může být jinak. Něco vám řekne, i blbýho, ale za chvíli je se slovy ,necháme to už plavat’ v pohodě,“ doplnila k přátelským vztahům s jubilantkou Táňa. „A dneska jsem jediná žena, která tady může být, takže je mi ctí,“ uzavřela Táňa Dyková, která je skutečně jedinou ženou soutěžící ve speciálním narozeninovém vydání primácké soutěže Máme rádi Česko.

Adaptaci oblíbeného zábavného pořadu Máme rádi Česko uvidíte v předvečer hereččina životního jubilea.

Speciál Máme rádi Jiřinku uvidíte v předvečer hereččina životního jubilea, v neděli 2. května ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.