zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jiřina Bohdalová mě poslala do p*dele! Táňa Dyková vzpomíná na první setkání

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá , Vydáno: 27.04.2021
Nejoblíbenější česká herečka Jiřina Bohdalová oslaví 3. května úctyhodné 90. narozeniny. Televize Prima jako jediná s oslavenkyní natočila speciální pořad Máme rádi Jiřinku. Během natáčení narozeninového speciálu zaznělo o legendární herečce i několik pikantností. Vzpomínka Tatiany Dykové na první setkání s jejím vzorem ovšem všem historkám vévodí!

reklama

Na setkání s jednou z nejoblíbenějších českých hereček, Jiřinou Bohdalovou, se snad ani zapomenout nedá. V případě následující vzpomínky Táni Dykové se na něj ovšem nedá zapomenout určitě.

Tatiana prý k Jiřině Bohdalové chovala obdiv již od dětství. O to větší přišlo rozčarování, když se s hvězdou poprvé setkala. Herečka, která je známá tím, že si za žádných okolností nebere servítky, ji totiž po pozdravu odkázala do patřičných míst.

Tatiana Dyková zavzpomínala na první seznámení s Jiřinou Bohdalovou.
Autor: FTV Prima Tatiana Dyková zavzpomínala na první seznámení s Jiřinou Bohdalovou.

„Jiřinku jsem znala od dětství a její scénky z Televarieté jsem uměla nazpaměť. Na všech večírcích jsem je přehrávala. S Jiřinkou jsme se potkaly na jedné premiéře, kde jsem byla s Aňou (Geislerovou, pozn. redakce). A Aňa za Jiřinkou šla a řekla jí: Paní Jiřinko, tohle je Táňa – a to je vaše nástupkyně! A Jiřinka se otočila a řekla: Tak jdi do prdele!“ Provalila během zábavného večera na Jiřinu Bohdalovou Dyková. A co na vtipnou historku Jiřina Bohdalová? „Je to pravda,“ potvrdila jen s úsměvem legenda.

Dnes obě herečky spojuje přátelství. „My k Jiřině chodíme i domů. Posezení a večírky s ní jsou krásné! S Jiřinou jsem i točila. Všechno je v pohodě, ale za pět minut to může být jinak. Něco vám řekne, i blbýho, ale za chvíli je se slovy ,necháme to už plavat’ v pohodě,“ doplnila k přátelským vztahům s jubilantkou Táňa. „A dneska jsem jediná žena, která tady může být, takže je mi ctí,“ uzavřela Táňa Dyková, která je skutečně jedinou ženou soutěžící ve speciálním narozeninovém vydání primácké soutěže Máme rádi Česko.

Adaptaci oblíbeného zábavného pořadu Máme rádi Česko uvidíte v předvečer hereččina životního jubilea. 

Speciál Máme rádi Jiřinku uvidíte v předvečer hereččina životního jubilea, v neděli 2. května ve 20:15 na Primě.

Jiřina Bohdalová v adaptaci pořadu Máme rádi Česko - Máme rádi Jiřinku.

Jiřina Bohdalová z extra oslavy devadesátin: Držela jsem se, ale dojali mě

reklama

Související témata: Máme rádi Česko , Jiřina Bohdalová na Primě , oslava narozenin Jiřiny Bohdalové , 90. narozeniny , Máme rádi Jiřinku

reklama

Přečtěte si také

reklama