Jsou Kate a William stále zamilovaní? Poslední fotka vysílá jasné signály, říká odbornice

Vévodkyně Kate a princ William sdíleli během novoročních oslav na sociálních sítích zamilovaný snímek, prostřednictvím kterého všem svým fanouškům popřáli šťastný Nový rok. Podle odbornice na řeč těla skrze fotografii vysílají jasné signály o svém vztahu.

Vévodkyně Kate má na sobě zlatou róbu od návrhářky Jenny Packhamové, ve které doslova zářila. Její manžel, princ William vsadil na klasiku a oblékl na sebe černý smoking s motýlkem a bílou košilí. Snímek vznikl po zářijové premiéře nové bondovky Není čas zemřít. Manželé se po skončení galavečera přesunuli do své soukromé limuzíny, ve které pořídili i tuto veselou a láskyplnou fotografii, na které se drží za ruku a usmívají se od ucha k uchu.

Působí stále jako dvě zamilované hrdličky

Odbornice na řeč těla Judi Jamesová se domnívá, že výběr této fotky nám připomněl jejich trvalou lásku. „Tato jednoduchá, sexy a velice zamilovaná fotka, kterou si tito dva vybrali pro novoroční poselství, v sobě ukrývá několik skrytých vzkazů o jejich vztahu i o jejich vztahu k britské veřejnosti s ohledem na jejich budoucí role krále a královny,“ řekla pro deník The Sun.

„Sevření ruky je důležitým signálem, protože vypovídá o trvalé síle jejich vztahu. Tím, že Kate svírá manželovu ruku, dává najevo, že je pro ni stále velmi cenný,“ vysvětluje. Dále dodává, že tento snímek připomíná dobu, kdy spolu tito dva ještě randili a projevovali si na veřejnosti více náklonnosti. „Od jejich svatby je jejich řeč těla mnohem diskrétnější, ale díky tomuto snímku vidíme, že jsou stále to zábavné a zamilované duo jako kdysi,“ uzavřela Jamesová.

Sdílejte článek
Štítky vztah manželé The Sun řeč těla William, princ z Walesu Catherine, princezna z Walesu

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.