Celebrity

8. prosince 2021 06:00

Anna Kopečková

Nestíháte vypravit děti do školy? Princ William prozradil, co se děje u nich ráno v kuchyni

Každý rodič vám potvrdí, že rána, kdy musíte děti včas vypravit do školy, bývají poměrně náročná. A ani v královských rodinách to není jiné. I princ William a jeho žena Kate se musí ve všední dny vypořádat se slušnou dávkou ranního stresu. Každý den u nich totiž začíná rituálem, u kterého se děti pravidelně pohádají.

Princ William byl vždy tím rezervovanějším z obou synů princezny Diany. V novém podcastu Apple Time To Walk, který měl premiéru 6. prosince, ale překvapil svou sdílností a odhalil něco víc ze svého domácího rodinného života. Devětatřicetiletý princ a otec tří dětí – osmiletého prince George, šestileté princezny Charlotte a tříletého prince Louise, prozradil, že doma začínají každý den menší diskotékou v kuchyni spojenou s tancem, kvůli které se většinou děti pohádají, protože každé z nich chce jinou písničku, na kterou se bude při snídani tančit.

„Většinu rána se hádá Charlotte s Georgem o to, jaká píseň se bude hrát,“ prozradil princ William. Aby předešel hádkám a rvačkám, zavedl pravidlo, že se George a Charlotte ve výběru své oblíbené písně střídají.

Aktuálním hitem je píseň od Shakiry

I když každé z dětí má jiný hudební vkus, jedna píseň u nich prý v současnosti vítězí na plné čáře – fotbalová hymna Waka Waka z roku 2010 od Shakiry. Děti na ni prý strašně rády tančí, obzvlášť výrazné jsou prý pohyby v kyčlích, a také se různě oblékají. Ostatně oblékání do tanečních šatů ani samotný tanec nejsou pro malé členy královské rodiny nic nového. Jak princ George, tak princezna Charlotte chodili na hodiny baletu. Princ George je měl ve škole a princezna brala soukromé hodiny v Londýně. „Obzvlášť Charlotte běhá po kuchyni ve svých šatech a baletních věcech. Úplně blázní, kdy se ji Louis snaží napodobovat. Je to opravdu šťastný okamžik, kdy si děti užívají tancování, dovádění a zpívání,“ dodal William.

Když se Shakira dozvěděla o tom, že je v královské domácnosti tak oblíbená, velmi ji to potěšilo a napsala na Twitteru vzkaz malé Charlotte: „Jsem tak ráda, že se ti líbí moje hudba, princezno Charlotte.“

William potřebuje po ránu něco ráznějšího

Princ William přiznal, že ho ohromilo, kolik lásky k hudbě jeho děti zdědily. On sám si prý po ránu pustí raději něco rockovějšího. „Není nic lepšího, než v pondělí ráno, kdy máte po víkendu trochu zalepené oči a snažíte se dostat zpátky do pracovního tempa, poslouchat Thunderstruck od AC/DC,“ prozradil svou oblíbenou píseň. „Naprosto vás to probudí, dodá vám to tu nejlepší možnou náladu a vy máte pocit, že se můžete postavit čemukoli a komukoli.“

Píseň jako vzpomínka na milovanou matku

A pak je ještě jedna píseň, kterou má obzvlášť rád, protože v něm vyvolává krásné vzpomínky na jeho matku, která tragicky zahynula před 24 lety, hit Tiny Turnerové z roku 1989 The Best. Princezna Diana prý tuto píseň pouštěla v autě, když ho s jeho bratrem Harrym jako malé vozila do internátní školy, aby rozptýlila jejich obavy a smutek z odloučení. „Moje matka řídila a zpívala z plných plic. A já jsem seděl na zadním sedadle, zpíval taky a užíval si ty opravdové rodinné chvíle. Když to teď poslouchám, vrátí mě to zpátky k těm jízdám autem a přinese mi to spoustu vzpomínek,“ dodal William.

Sdílejte článek
Štítky kuchyně Londýn Shakira Princezna Diana princ Louis princezna charlotte princ George Apple William, princ z Walesu Catherine, princezna z Walesu Louis, princ z Cambridge Charlotte, princezna z Cambridge George, princ z Cambridge

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.