Celebrity

2. května 2021 11:00

Gabriela Kolinová

Princezna Charlotte slaví 6. narozeniny. Jak jí to sluší na fotce od mámy Kate?

Je to už tradice. Vždy když mají královské děti narozeniny, Kensingtonský palác zveřejní jejich fotku, kterou pořídila jejich matka – vévodkyně Kate. Nedávno to byl snímek tříletého prince Louise, teď slaví šesté narozeniny princezna Charlotte. A takhle jí to sluší na fotkách od maminky.

Princezna Charlotte Elizabeth Diana z Cambridge, jediná dcera prince Williama a vévodkyně Kate, slaví 2. května své šesté narozeniny. A nechybí tradiční fotka od maminky Kate. Na ní je vidět, že z malé princezny je už slečna. Média si všímají i toho, že její vlasy jsou světlejší než na předchozích fotkách – některá píší o „malé blondýnce“, která však neztratila svůj šibalský výraz. Rodina o ní mluví jako o odhodlané mladé dámě.

Dětská módní ikona

Na fotce, kterou pořídila Kate v sobotu v hrabství Norfolk, má šestiletá Charlotte tmavě modré květinové šaty značky Rachel Riley s růžovými knoflíky. Zdá se, že jde ve stopách své maminky, která také často nosí šaty s květinovými vzory. Oblékla je i tento týden u příležitosti desátého výročí svatby s princem Williamem. Světle modré šaty s jemným motivem květů značky Ghost neměla Kate na sobě poprvé, ukázala se v nich už v roce 2019.

Princezna Charlotte už nějaký čas patří mezi dětské módní ikony, oblečení, které si oblékne, jde ihned na dračku. Takže není pochyb, že britské maminky budou chtít pro své holčičky stejné květované šaty.

Kate s Williamem také u příležitosti výročí jejich svatby zveřejnili dojemné rodinné video, ve kterém jsou vidět všichni tři jejich potomci – sedmiletý princ George, tříletý Louis a i oslavenkyně, šestiletá princezna Charlotte. Všichni dovádějí na venkově u moře a společně opékají maršmelouny.

„Děkujeme všem za laskavé zprávy k výročí naší svatby. Jsme nesmírně vděční za deset let podpory, které se nám jako rodině v životě dostalo,“ napsali k videu vévoda a vévodkyně z Cambridge.

Sdílejte článek
Štítky britská královská rodina narozeniny princ Louis princezna charlotte princ George šaty Kensingtonský palác William, princ z Walesu Catherine, princezna z Walesu Louis, princ z Cambridge Norfolk Charlotte, princezna z Cambridge George, princ z Cambridge

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.