zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Princezna Charlotte slaví 6. narozeniny. Jak jí to sluší na fotce od mámy Kate?

Gabriela Kolinová , Vydáno: 02.05.2021
Je to už tradice. Vždy když mají královské děti narozeniny, Kensingtonský palác zveřejní jejich fotku, kterou pořídila jejich matka – vévodkyně Kate. Nedávno to byl snímek tříletého prince Louise, teď slaví šesté narozeniny princezna Charlotte. A takhle jí to sluší na fotkách od maminky.

reklama

Princezna Charlotte Elizabeth Diana z Cambridge, jediná dcera prince Williama a vévodkyně Kate, slaví 2. května své šesté narozeniny. A nechybí tradiční fotka od maminky Kate. Na ní je vidět, že z malé princezny je už slečna. Média si všímají i toho, že její vlasy jsou světlejší než na předchozích fotkách – některá píší o „malé blondýnce“, která však neztratila svůj šibalský výraz. Rodina o ní mluví jako o odhodlané mladé dámě. 

 

Dětská módní ikona

Na fotce, kterou pořídila Kate v sobotu v hrabství Norfolk, má šestiletá Charlotte tmavě modré květinové šaty značky Rachel Riley s růžovými knoflíky. Zdá se, že jde ve stopách své maminky, která také často nosí šaty s květinovými vzory. Oblékla je i tento týden u příležitosti desátého výročí svatby s princem Williamem. Světle modré šaty s jemným motivem květů značky Ghost neměla Kate na sobě poprvé, ukázala se v nich už v roce 2019. 

Princezna Charlotte už nějaký čas patří mezi dětské módní ikony, oblečení, které si oblékne, jde ihned na dračku. Takže není pochyb, že britské maminky budou chtít pro své holčičky stejné květované šaty.

 

Kate s Williamem také u příležitosti výročí jejich svatby zveřejnili dojemné rodinné video, ve kterém jsou vidět všichni tři jejich potomci – sedmiletý princ George, tříletý Louis a i oslavenkyně, šestiletá princezna Charlotte. Všichni dovádějí na venkově u moře a společně opékají maršmelouny. 

„Děkujeme všem za laskavé zprávy k výročí naší svatby. Jsme nesmírně vděční za deset let podpory, které se nám jako rodině v životě dostalo,“ napsali k videu vévoda a vévodkyně z Cambridge.

Velkolepá královská svatba 29. dubna 2011

William a Kate slaví 10. výročí svatby: Vévodkyně může dostat od královny nový titul

Vévodkyně Kate zveřejnila dojemný rodinný snímek královny Alžběty II. s Philipem a pravnoučaty.

Královna má deset pravnoučat. Znáte je? Podobnou fotku má Alžběta i s vnoučaty

reklama

Související témata: princezna charlotte , Kate Middleton , princ William , britská královská rodina , Kate a William , princ George , princ Louis

reklama

Přečtěte si také

reklama