Celebrity

1. prosince 2021 20:25

Žaneta Dernerová

Karlos Vémola má syna. Jméno dostal po akčním hrdinovi. Lele ho hned odebrali kvůli covidu

Vémolova Lela porodila

Slavný zápasník MMA Karlos „Terminátor“ Vémola se stal znovu otcem. Společně se svou partnerkou Lelou Ceterovou přivítali na světě druhého potomka. Karlos se dočkal nového krále, kterému rodiče dali originální jméno. Porod ale provázely komplikace, celá rodina je totiž covid pozitivní.

Zatímco Lela zůstává po císařském řezu v porodnici, Karlos Vémola spolu s jejich dcerou Lili slaví. Bohužel se k nim ale v jejich domě nikdo další už nepřidá, celé rodině vyšly pozitivní výsledky na covid. Lékaři to zjistili při předoperačním vyšetření Lely. Karlos tak nakonec ani nemohl být v porodnici přítomen, aby svou partnerku podpořil.

„Bylo to náročné hlavně pro Lelu,“ řekl Karlos v živém vysílání na svém instagramovém účtu. Miminko jí ihned po operaci odebrali, sám Karlos tak ještě ani neví váhu a výšku dítěte. „Ta doba je prostě strašně zlá,“ vyjádřil se k současné situaci zápasník.

Nový král Rocky Vémola

Ze syna je nadšený. „Narodil se nám nový král!“ jásal Vémola. Jméno dostal syn po Karlově vzoru – slavné filmové postavě, kterou nezapomenutelně ztvárnil Sylvester Stallone. Vémola ho vybral zcela záměrně. „Protože byl bojovník, malý coviďáček, navíc chudák Lela to měla fakt těžký v tom covidu. Sice není ještě zvážený, ale vypadá to, že bude maličký. Zato velký bojovník. Tak jako byl Rocky Balboa. Tohle je Rocky Vémola!“ uvedl svým fanouškům na Instagramu.

Na svém účtu se z porodnice ohlásila i sama Lela. „Nejšťastnější okamžik pro mě byl, když jsem už konečně mohla držet mého syna Rockyho v náručí,“ vyznala se bývalá slovenská playmate. „Velmi jsme se s Karlem těšili na tento krásný okamžik narození našeho druhého děťátka, avšak kvůli covidu nemohl být u porodu. O to víc se těším, až budeme moci být spolu všichni čtyři,“ napsala Lela a veřejně poděkovala Karlosovi za velkou dávku síly a lásky, jíž ji během náročného těhotenství zahrnul.

Jak Karlos prozradil, s Lelou očividně nehodlají zůstat jen u dvou potomků. „Na Arnolda si ještě počkám,“ dodal s tím, že mají s Lelou dohodu – jména pro holčičky má na starosti ona, Karlos má zase volnou ruku ve výběru jmen pro chlapce. Jen „Bohoušek“ byl prý razantně odmítnut.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.