zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Karlos Vémola má syna. Jméno dostal po akčním hrdinovi. Lele ho hned odebrali kvůli covidu

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová , Vydáno: 01.12.2021
Slavný zápasník MMA Karlos „Terminátor“ Vémola se stal znovu otcem. Společně se svou partnerkou Lelou Ceterovou přivítali na světě druhého potomka. Karlos se dočkal nového krále, kterému rodiče dali originální jméno. Porod ale provázely komplikace, celá rodina je totiž covid pozitivní.

reklama

Zatímco Lela zůstává po císařském řezu v porodnici, Karlos Vémola spolu s jejich dcerou Lili slaví. Bohužel se k nim ale v jejich domě nikdo další už nepřidá, celé rodině vyšly pozitivní výsledky na covid. Lékaři to zjistili při předoperačním vyšetření Lely. Karlos tak nakonec ani nemohl být v porodnici přítomen, aby svou partnerku podpořil.

Karlos Vémola a Lela Ceterová.
Autor: profimedia Karlos Vémola a Lela Ceterová.

„Bylo to náročné hlavně pro Lelu,“ řekl Karlos v živém vysílání na svém instagramovém účtu. Miminko jí ihned po operaci odebrali, sám Karlos tak ještě ani neví váhu a výšku dítěte. „Ta doba je prostě strašně zlá,“ vyjádřil se k současné situaci zápasník.

Nový král Rocky Vémola

Ze syna je nadšený. „Narodil se nám nový král!“ jásal Vémola. Jméno dostal syn po Karlově vzoru – slavné filmové postavě, kterou nezapomenutelně ztvárnil Sylvester Stallone. Vémola ho vybral zcela záměrně. „Protože byl bojovník, malý coviďáček, navíc chudák Lela to měla fakt těžký v tom covidu. Sice není ještě zvážený, ale vypadá to, že bude maličký. Zato velký bojovník. Tak jako byl Rocky Balboa. Tohle je Rocky Vémola!“ uvedl svým fanouškům na Instagramu.

Na svém účtu se z porodnice ohlásila i sama Lela. „Nejšťastnější okamžik pro mě byl, když jsem už konečně mohla držet mého syna Rockyho v náručí,“ vyznala se bývalá slovenská playmate. „Velmi jsme se s Karlem těšili na tento krásný okamžik narození našeho druhého děťátka, avšak kvůli covidu nemohl být u porodu. O to víc se těším, až budeme moci být spolu všichni čtyři,“ napsala Lela a veřejně poděkovala Karlosovi za velkou dávku síly a lásky, jíž ji během náročného těhotenství zahrnul.

 

 

Jak Karlos prozradil, s Lelou očividně nehodlají zůstat jen u dvou potomků. „Na Arnolda si ještě počkám,“ dodal s tím, že mají s Lelou dohodu – jména pro holčičky má na starosti ona, Karlos má zase volnou ruku ve výběru jmen pro chlapce. Jen „Bohoušek“ byl prý razantně odmítnut.

Petra Hřebíčková

Petra Hřebíčková: Vyhrkly mi slzy štěstím, když jsem se dozvěděla, že je to holčička

Gábina Soukalová

Gábina Soukalová to schytala od matek: Nechala dceru plakat a neutišila ji

reklama

Související témata: Karlos Vémola , Lela Ceterová , narození syna , komplikace při porodu , covid 19 , druhé dítě , Rocky Balboa

reklama

Přečtěte si také

reklama