Celebrity

27. listopadu 2021 06:00

Petra Kloidová

Petra Hřebíčková: Vyhrkly mi slzy štěstím, když jsem se dozvěděla, že je to holčička

7 pádů Honzy Dědka (10): Petra Hřebíčková

Herečka Petra Hřebíčková nedávno porodila třetí dítě a rozpovídala se o tom, jaké to pro ni je mít poprvé holčičku. A jak přivítal na svět dceru její partner Matěj Dadák?

Na to, že se slavná česká herečka v patnácti letech u lékařky dozvěděla, že s největší pravděpodobností nebude mít děti, jich v životě stihla docela hodně. Petra Hřebíčková se před prvním těhotenstvím nakonec vydala pro radu k šamanovi.

„V patnácti mi jedna paní gynekoložka řekla, že budu mít problém otěhotnět. To je skvělé, to si nesete s sebou. Později mi gynekolog začínal nabízet různé možnosti k reprodukci, mně se ale nechtělo nic brát. Tak jsem se šla poradit k šamanovi. Řekl mi, že to dítě musím prostě jenom pustit, že už čeká. Musela jsem si přiznat, že jsem na těhotenství nebyla úplně připravená, a tam jsem si řekla, že jo. A bylo to hned,“ přiznala herečka.

Dcera přišla jako nový element do rodiny

Petra Hřebíčková porodila letos v červnu třetí miminko, v jednačtyřiceti letech. Nakonec to byla opravdu dcera, která přišla mezi dva malé raubíře Šimona a Mikuláše. „Já jsem říkala, že je mi to jedno, jestli je to kluk, nebo holčička a myslela jsem to smrtelně vážně, ale je pravda, že když mi řekli, že je to holčička, tak tělo podvědomě zareagovalo tak, že mi zkrátka vyhrkly slzy štěstím,“ prozradila Hřebíčková v rozhovoru pro Český rozhlas Dvojka. A jak dceru přivítal muž Petry Hřebíčkové Matěj Dadák?

„Matěj byl hrozně šťastný, že má dva kluky, chtěl syny a Mariánka je obrovský bonus. Když jsme měli první dítě, Matěj hodně radil a četl, já sem sázela na intuici. A za chvíli se to stmelilo, jeho rady s mojí intuicí a jsme v pohodě,“ směje se Petra.

Hřebíčková se těsně po porodu ukázala ve večerních šatech na své filmové premiéře a dokonalou postavou uchvátila novináře. Krásná blondýnka se ale jen směje a říká, že by ji lidé měli vidět těsně před tím, než s ní pracuje stylistka a vizážistka. Kila však podle ní shazuje nejčastěji díky kojení.

„Ty první tři měsíce po porodu jsem taková oplácaná, po půl roce bývám hubenější a také hodně kojím. Což se projevuje na Mariánce, protože je už hodně statná. To kojení hodně pomáhá, kromě toho se člověk zkrátka nezastaví,“ říká Hřebíčková.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.