zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Petra Hřebíčková: Vyhrkly mi slzy štěstím, když jsem se dozvěděla, že je to holčička

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 27.11.2021
Herečka Petra Hřebíčková nedávno porodila třetí dítě a rozpovídala se o tom, jaké to pro ni je mít poprvé holčičku. A jak přivítal na svět dceru její partner Matěj Dadák?

reklama

Na to, že se slavná česká herečka v patnácti letech u lékařky dozvěděla, že s největší pravděpodobností nebude mít děti, jich v životě stihla docela hodně. Petra Hřebíčková se před prvním těhotenstvím nakonec vydala pro radu k šamanovi.

Petra Hřebíčková
Autor: profimedia Petra Hřebíčková

 „V patnácti mi jedna paní gynekoložka řekla, že budu mít problém otěhotnět. To je skvělé, to si nesete s sebou. Později mi gynekolog začínal nabízet různé možnosti k reprodukci, mně se ale nechtělo nic brát. Tak jsem se šla poradit k šamanovi. Řekl mi, že to dítě musím prostě jenom pustit, že už čeká. Musela jsem si přiznat, že jsem na těhotenství nebyla úplně připravená, a tam jsem si řekla, že jo. A bylo to hned,“ přiznala herečka. 

Petra Hřebíčková je potřetí těhotná
Autor: profimedia Petra Hřebíčková je potřetí těhotná

Dcera přišla jako nový element do rodiny

Petra Hřebíčková porodila letos v červnu třetí miminko, v jednačtyřiceti letech. Nakonec to byla opravdu dcera, která přišla mezi dva malé raubíře Šimona a Mikuláše. „Já jsem říkala, že je mi to jedno, jestli je to kluk, nebo holčička a myslela jsem to smrtelně vážně, ale je pravda, že když mi řekli, že je to holčička, tak tělo podvědomě zareagovalo tak, že mi zkrátka vyhrkly slzy štěstím,“ prozradila Hřebíčková v rozhovoru pro Český rozhlas Dvojka. A jak dceru přivítal muž Petry Hřebíčkové Matěj Dadák?

„Matěj byl hrozně šťastný, že má dva kluky, chtěl syny a Mariánka je obrovský bonus. Když jsme měli první dítě, Matěj hodně radil a četl, já sem sázela na intuici. A za chvíli se to stmelilo, jeho rady s mojí intuicí a jsme v pohodě,“ směje se Petra.

Petra Hřebíčková s partnerem
Autor: profimedia Petra Hřebíčková s partnerem

Hřebíčková se těsně po porodu ukázala ve večerních šatech na své filmové premiéře a dokonalou postavou uchvátila novináře. Krásná blondýnka se ale jen směje a říká, že by ji lidé měli vidět těsně před tím, než s ní pracuje stylistka a vizážistka. Kila však podle ní shazuje nejčastěji díky kojení.

„Ty první tři měsíce po porodu jsem taková oplácaná, po půl roce bývám hubenější a také hodně kojím. Což se projevuje na Mariánce, protože je už hodně statná. To kojení hodně pomáhá, kromě toho se člověk zkrátka nezastaví,“ říká Hřebíčková.

Petra Hřebíčková na premiéře filmu Zbožňovaný

Petra Hřebíčková poprvé po porodu ve společnosti. Takhle to sekne mámě tří dětí!

reklama

Související témata: Petra Hřebíčková , manžel , těhotenství , dcera , děti

reklama

Přečtěte si také

reklama