Karlos Vémola popřel, že by Lelu bil: Dělá ze mě zrůdu! Jejich dům navštívila policie

Lela je doma

Vztahové drama mezi zápasníkem Karlosem Vémolou a jeho snoubenkou Lelou Ceterovou pokračuje. Vémola matku svých dětí obvinil, že mu zahýbala s jeho dobrým kamarádem. Lela zase tvrdila, že ji Vémola fyzicky napadl, když měla v náručí jejich měsíčního syna Rockyho. Trestní oznámení nakonec stáhla a vypadá to, že pár se k sobě vrací.

Modelka a bývalá Playmate Lela Ceterová se nechala slyšet, že se svého partnera bála, a proto do jejich domu dorazila společně s policií. Po bouřlivém rozchodu si tam prý jela vyzvednout své osobní věci.

Ve chvíli, kdy Lela spolu se strážci zákona dorazila, nebyl Vémola doma. „Nejsem dnes skoro celý den doma. Než abych byl v baráku sám, tak tam nejsem. Sedím teď s přáteli, byl jsem u právníka,“ řekl pro iSport Karlos Vémola.

„Policie mi volala, ale zjevně sama Lele nevěří. Ona tvrdí, že jsem ji uhodil. Vůbec nevím, kdy se mělo něco takového stát. Tak jsem se jich ptal, jestli je Lela v pořádku. Pokud tvrdí, že se uhodila do hlavy, jestli šla k doktorovi,“ popsal zápasník.

Vémola: Matku svých dětí bych v životě neuhodil!

Podle něj mu následně policie sdělila, že Lela lékaře nenavštívila. „Řekli mi, že je naprosto v pořádku, lékařská zpráva není, ale tvrdí, že jsem ji udeřil do hlavy,“ komentoval s podivem situaci Vémola, který jakékoliv obvinění z fyzického napadení odmítá. „Ani jsem se jí nedotkl. Proto na sobě nic nemá. Ale jestli se bouchla jinde nebo jestli ji někdo uhodil, tak ať zajede k doktorovi. To se ale, myslím, nestalo. A protože má máslo na hlavě, místo toho, aby se omluvila, tak se ze mě zcela uboze snaží udělat zrůdu,“ dodal rozhořčený bojovník.

Zápasník se podle svých slov podivuje nad tím, jak si mohla jeho snoubenka něco takového vymyslet a dodal, že se mu nechce věřit, že by něco takového pocházelo z její hlavy. „Matku svých dětí bych v životě neuhodil. A jak ji miluju a mám ji rád, tak tohle mě neuvěřitelně uráží a ubližuje mi to. Tvrdit, že jsem bil někoho s dítětem v náručí? Vždyť doma je Lilinka, která to vnímá. Jak bych to mohl udělat před ní. Dobře, Rocky je malý, ale Lilince už jsou dva a půl roku, vnímá, co se děje,“ řekl.

Údajnému milenci a jeho ženě se omluvil

Vémola na svých sociálních sítích zveřejnil video, ve kterém obvinil z nevěry s jeho snoubenkou kamaráda a zápasníka Víta Kaisera. Nahrávku později smazal a teď mu prostřednictvím svého mediálního zástupce Aleše Rataje poslal omluvu. „Karlose Vémolu zpětně mrzí, že do jejich vzájemných partnerských problémů byl neprávem uveden pan Kaiser a jeho rodina, která s jejich rozchodem nemá nic společného. Karlos v úterý pana Kaisera osobně kontaktoval a vyjádřil jemu i jeho manželce upřímnou omluvu,“ vzkázal na webu Fight live.

Lela se vrací k Vémolovi

Netrvalo dlouho a zápasníkův manažer Aleš Rataj zveřejnil překvapivou informaci. A sice to, že se Lela k Vémolovi vrací. „Lela už je zpátky, vrací se do Vémolendu i s dětma, nevrací se k sobě jako partneři, vrací se jako rodiče jejich dětí s tím, že tam bude i Karlosova maminka,“ potvrdil pro pořad Showtime. Více se dozvíte v úvoní reportáži.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.