Celebrity

11. ledna 2022 21:40

Anna Kopečková

Karlos Vémola po rozchodu obrací: Nechci, aby odešla. Co na to Lela?

Rozchod Karlose Vémoly s Lelou Ceterovou je plný zvratů. Zatímco v noci na úterý zápasník umístil na svůj Instagram video, ve kterém Lelu obviňuje z toho, že mu byla nevěrná s jeho kamarádem, teď – zdá se – vychladl a rád by měl svou partnerku i s dětmi zpět doma.

V noci na úterý zápasník prostřednictvím sociálních sítí oznámil, že ho jeho láska podvedla a oficiálně se rozešli. Důvodem mělo být, že je mu Lela nevěrná s jeho kamarádem, navíc ještě v době šestinedělí. „V podstatě jsem přišel na to, že má poměr. A dovedete si představit, že když chytnete ženu se svým nejlepším kamarádem, začnou lítat facky,“ řekl Vémola ve videu.

A právě o facky jde především. Zatímco Karlos Vémola tvrdí, že dvakrát uhodil milence své partnerky, ta se později nechala slyšet, že nevěrná vůbec nebyla a Karlos zbil ji. Vše dokonce ohlásila na policii. „Podala jsem trestní oznámení. Nejvíc mě mrzí, že jsem měla na rukou syna Rockyho. Vždycky jsem si myslela, že když má žena v rukou dítě, chlap se nějakým způsobem zbrzdí. Modřiny nemám, ale bylo tam fyzické napadení. Snad někdy budu schopná na něco takového zapomenout, ale nedokážu být v jedné domácnosti s mým mužem,“ vyjádřila se bývalá slovenská playmate v pořadu Showtime.

Deníku Blesk se také svěřila, že přestože ona potřebuje po porodu klid, poslední dva týdny byly u nich doma náročné, protože se její muž potýká se zdravotními problémy. „Můj muž je duší bojovník. Jeho dlouhotrvající zdravotní problémy se často odrážejí v jeho každodenním životě a na psychice.“

Nic jsem jí neudělal, nechci, aby odešla

Během dne dal jediné vyjádření deníku iSport také Karlos Vémola, který si dál stojí za svou verzí: „Poslední dobou se Lela začala chovat divně. Začala chodit každý den ven na celé odpoledne – na to, že má šestitýdenní dítě... Nejsem žárlivej, ale když jela na pracovní schůzku, vyjel jsem za ní. A tam jsem viděl, že se setkala s mým kamarádem... Oni tvrdí, že spolu nic nemají. Tomu já věřit můžu, nemusím, možná chci…“ Brání se hlavně tomu, že by partnerku napadl. „Když jsem se s ní o tom bavil, byla u toho i uklízečka. Nic jsem Lele neudělal. Jsem s ní pět let, nikdy jsem se jí ani nedotkl. A vůbec nevím, proč něco takového šíří,“ divil se zápasník.

Zdá se ale, že prvotní vztek vystřídal smutek a lítost z odchodu milované ženy a dvou dětí. Nyní Karlos mluví o tom, že by byl rád, kdyby se jeho žena zase vrátila. „Ať Lela klidně zůstane tady v domě. Já bych byl rád, kdyby tady s dětmi zůstala. Nemusím si jí ani všímat, dům je dost velký. Nevyhazuju ji. Nechci, aby odešla. Ta situace je strašná. Ona je bez věcí někde pryč. Cítí se ublížená, nadává, že jsem to zveřejnil,“ svěřil se v rozhovoru pro iSport zoufalý Vémola, pro kterého je prý teď rodina na prvním místě a sport musí jít stranou.

Je to tentokrát vážnější?

Zdá se ale, že toto přání se zatím Karlosovi nesplní. Lela už se nejednou v minulosti ke svému muži po podobných neshodách vrátila, tentokrát však už patrně nejde o pouhý bouřlivější rozchod, ale i o vážné obvinění z domácího násilí. Můžeme jen hádat, kde je pravda a jak vše nakonec dopadne. Nechá se Lela obměkčit drahými dárky, kterými ji Vémola rád zahrnuje? „Karlos je dobrým otcem našich dětí a já je nechci o otce okrádat. Takže by bylo vhodnější zůstat v Čechách, zatím zůstávám v Praze,“ sdělila v pořadu Showtime Lela.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.