Kateřina Brožová v patnácti utíkala z domova za láskou. Štěstí na muže ale nikdy neměla

7 pádů Honzy Dědka (4) - Kateřina Brožová utekla z domova

Kateřina Brožová je jednou z nejkrásnějších českých hereček. Pohledná blondýna už prý od mládí utíkala za partnery. „Všechno to byly dlouhodobé vztahy,“ prozradila. První vážnou známost měla už v patnácti letech. Za svým chlapcem tenkrát dojížděla na vojnu. Jak vzpomíná na své ostatní vztahy?

Herečka se netají tím, že do vztahů skáče po hlavě. Bylo to tak prý vždycky. „Neutíkala jsem k mužům, jen jsem se vždy vážně zamilovala. Poprvé na základní škole do spolužáka o tři roky staršího. Trhali jsme spolu třešně. To byla platonická láska. Pak jsme se potkali na gymnáziu a už to tak nefungovalo jako na třešních,“ vzpomínala Kateřina Brožová.

Kateřina byla v patnácti jako hospodyňka

Už v patnácti letech měla jeden vážný vztah, který skončil kvůli žárlivosti. „Vážně jsem se zamilovala v patnácti, chtěla jsem se vdávat. Samozřejmě, že to nešlo. Ale bylo to krásný, prožívala jsem vážný vztah. Trvalo to tři roky a skončilo to vojnou. Tehdy muži chodili na dva roky. Jezdila jsem za ním do Mikulova. Rok. Byl tam na dva. Vždycky jsem mu upekla kuře, koláče, bábovku a jezdila jsem s taškami na tu vojnu. Byl příliš žárlivý, proto to skončilo,“ prozradila Honzovi Dědkovi Kateřina, která v životě na muže moc štěstí neměla. Dcera houslisty a baletky Národního divadla žije sama v domě za Prahou.

Manželství Kateřiny Brožové

Kateřina Brožová byla provdaná od roku 1997 do roku 2004 za podnikatele Zdeňka Tomana, s kterým má dceru Kateřinu. Manželství údajně pohořelo na rozdílnosti povah manželů. Období kolem roku 2003, kdy se rozváděla a zároveň měla vážnou autonehodu, kvůli které málem přišla o život, považuje herečka ze jedno z nejtěžších v životě.

Kateřina Brožová promluvila o dceři:

Hon bulváru a autonehoda

Následující roky popsala jako náročné. „Následovalo hodně těžkých let kvůli bulváru. Byl to doslova boj o přežití. Bulvár si mě podával takovým způsobem, kterému se nedalo bránit. Jak jsem říkala, moje jméno si žilo vlastním životem, odtud možná plynou všechny ty předsudky,“ řekla Kateřina Brožová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka a narážela tak na období, kdy ji bulvár spojoval s dnes už zesnulým producentem a manažerem Peterem Kovarčíkem, jenž ji v roce 2006 v médiích označil jako nejdražší eskort v jeho životě. Producent ji dokonce zažaloval kvůli údajnému milionovému dluhu.

Kontroverzní vztahy

V témže roce se rozešla po kratším vztahu se slovenským svůdníkem a podnikatelem Borisem Kollárem. Její poslední, veřejnosti známý vztah, byl ten, který prožívala s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. S majitelem komerční televize žila šest let. „Ano, já jsem neposlušná. Vždycky jsem chtěla dělat svoji práci. Prostě jsem chtěla žít podle svého. Člověk, který není z branže a začne žít s herečkou, má třeba úplně jiné představy,“ řekla herečka v Show Jana Krause na adresu krachu jejího vztahu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.