Celebrity

4. února 2022 06:00

David Laštovka

Osamělý Jiří Dvořák se vzpamatovává z bolestného rozchodu. Co ho drží nad vodou?

Charismatický herec Jiří Dvořák, který slaví 55. narozeniny, patří mezi úspěšné umělce, na lásku však příliš štěstí nemá. Po rozpadu manželství s herečkou Bárou Munzarovou mu po devíti letech krachl i vztah s o jednadvacet let mladší právničkou Jitkou. Že je znovu sám, těžce nese a prožívá velké zklamání.

Recept na šťastný život? To se ptáte úplně špatného člověka. Co mě v poslední době udělalo šťastným? Moc nevím, co na tohle mám odpovědět. Tak momentálně reaguje herec a dabér Jiří Dvořák na otázky ohledně svého soukromí. Je patrné, že z posledního rozchodu s půvabnou právničkou Jitkou se těžko vzpamatovává a je to pro něj stále velmi bolestné a citlivé téma.

S dcerou má nádherný vztah

Jediné, co mu dělá opravdovou radost, je dvacetiletá dcera Anna, kterou má z nevydařeného manželství s herečkou Bárou Munzarovou. Mají spolu ukázkový vztah. „Dospěli jsme tak daleko, že mi posílá i fotky kluků, kteří se jí líbí. Svěřuje se mi a říká mi úplně všechno. Beru to za obrovský úspěch, že máme takovou důvěru. Máme s Áňou nádherný vztah,“ svěřil se Dvořák v rozhovoru pro pořad Českého rozhlasu Blízká setkání.

Z dcery vyrostla půvabná slečna, která by se z fleku mohla živit jako modelka. Táhne ji to ovšem k herectví, tedy k oboru, v němž se proslavili její rodiče. Několikrát se mihla ve filmu a účinkovala i v jednom hudebním videoklipu. Nyní se stala velmi úspěšnou influencerkou. Například na profilu sociální sítě TikTok má více než milion fanoušků z celého světa.

„Jsem spíše takový bavič. Dávám tam videa s tematikou Harryho Pottera nebo Marvel filmů. To, co baví moje vrstevníky. Jsem ráda, že se to lidem líbí. Natáčím hlavně v angličtině, v češtině skoro vůbec. Nejvíce lidí mám z Ameriky. Co dávám videa v angličtině, šlo to strašně nahoru,“ přiblížila pokračovatelka slavného rodu.

Aničku vychovávali Luděk Munzar s Janou Hlaváčovou

Jiří Dvořák září štěstím a na dceru je náležitě pyšný. „Je pravda, že ji kamera a objektiv mají rády –⁠ a upřímně se mám čím chlubit,“ uvedl nadšeně herec. Jejich vztah nepoznamenalo ani to, že na ni dříve neměl moc času a dcera po rozvodu nevyrůstala v úplné rodině. Když byla malá, vychovával ji především slavný dědeček, herec Luděk Munzar a babička, slavná herečka Jana Hlaváčová.

„Rodiče hodně hráli, tak jsem byla s dědou a babičkou. Děda mě toho velmi naučil. Všechno mám od něj. Jsem neskutečně vděčná, že jsem s ním mohla trávit tolik času. Měla jsem u něj jistotu a bezpečí. Mohla jsem se ho zeptat na cokoliv. Babička mě učila správně vyslovovat, což mě dost odlišuje od mých vrstevníků, kteří mluví rychle, ale často nesrozumitelně,“ popsala Anna.

ZDROJ: autorský článek, Český rozhlas Dvojka


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.