Celebrity

27. prosince 2021 05:39

Kateřina M. Fialová v rouše Evině. Díky jakému fíglu nemusela jít herečka úplně do naha?

Hvězdy nad hlavou - Co zachránilo Kateřinu M. Fialovou před úplným odhalením?

Kateřina Marie Fialová si zahrála v seriálu Hvězdy nad hlavou krásnou a smyslnou Táňu, která se snaží získat lásku Romana Vojtka alias místního donchuána Jirky Boučka. O lechtivé scény při natáčení nebyla nouze. Jak to Kateřina M. Fialová zařídila, aby ji celý národ v seriálu neviděl tak, jak ji pánbůh stvořil? Nakonec jí pomohla sama příroda.

Více či méně úsměvných, ale i nepříjemných scén natáčených zcela nebo částečně bez oblečení, si Kateřina Marie Fialová jako Táňa užila rozhodně nejvíc z celého hereckého ansámblu seriálu Hvězdy nad hlavou.

Již dříve se pro sérii Prima Pauza rozpovídala o krušném natáčení na poli nebo o peprných chvilkách u lomu. Nyní přidala do své „sbírky příběhů“ další historku z natáčení intimních scén.

Maskování proběhlo trochu jinak

„Řeknu vám niternou věc. Já jsem chtěla, aby natáčení bylo hezké pro mě i pro mé okolí,“ popisuje a ukazuje, jak se jí maskéři snažili zamaskovat alespoň bradavky.

Jak natáčení postupovalo, Kateřina objevila ještě lepší způsob, jak zamaskovat svoji nahotu. „Tím stresem jsem se potila jako p…e. Díky potu se pak ke mně všechno, co se mě dotklo, přichytilo. Vlasy soucítily s mým tělem, takže mne zakryly dokonale. Děkuji matce přírodě,“ zavzpomínala vděčně seriálová Táňa na horké chvilky na place.

Připomeňte si seriál Hvězdy nad hlavou hezky od začátku v archivu iPrima:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.