Celebrity

30. září 2021 05:31

Kateřina Marie Fialová se rozvášnila. A facky jen lítaly!

Hvězdy nad hlavou (5) - To se Jirka tahá s tebou?

Nekompromisně si hlídá své území. Táňa v podání herečky Kateřiny Marie Fialové ví, jak si ohlídat svého muže. Takže když se kolem jejího Jirky (Roman Vojtek) začne pohybovat nějaká ta sukně, Táňa zakročí a nebojí se použít násilí. Naštěstí jen v seriálu Hvězdy nad hlavou, kde Kateřina Marie Fialová uštědří nejednu ránu své sokyni v lásce.

Na vesnickém koncertě se kolem Jirky začne motat dívčí kapela a to se nelíbí jeho Táně. Rázná holka ze statku se ničeho nebojí a dojde si to s dotyčnou vysvětlit ručně a stručně. „Za pomoci kaskadéra jsme se na scénu připravily. Hlavně to muselo být bezpečné a na kameru vypadat, že jsem jí opravdu jednu pěstí vrazila,“ vzpomíná na natáčení hlavní aktérka Kateřina Marie Fialová.

Facka se několikrát opakovala

„Myslím, že jsme to nakonec opakovaly asi čtyřikrát, možná pětkrát, aby to bylo přesné a na kameru to vypadalo opravdově. Někdy jsem dala ruku moc nahoru, jindy to nebylo ono. Vypadá to, že jí Táňa dá bombu, ale ve skutečnosti jsme se sebe ani nedotkly,“ usmívá se herečka, která si tuhle scénu odtočila s chutí. „Jo, holky tohle moc nenatáčí – a nás to bavilo. Je ale pravda, že jsem jedno jetí dala tak natěsno, že jsem se bála, že jsem udeřila, ale bylo to na milimetry – a o to víc to vypadalo reálně.“

Zkrátka – Táňa Prokešová se s ničím nepáře a hlídá si to svoje. „Oni to tak mají, ale já taková nejsem. Sama vyžaduji ve vztahu nějakou volnost a prostor. Táně však rozumím, ona to dělá, protože ho chce stáhnout od všech těch ženských. Myslí si, že na Jirku nic jiného neplatí. Musí ho držet na uzdě a je to rozumné. Já bych nic takového ale nedělala. Kdyby mě chlap nechtěl, tak ho nechám jít, co s ním?“ vysvětluje herečka, která je za natáčení takových scén ráda.

„Je to osvěžení a legrace. Jediné, co jsme si před natáčením řekly, tak že si musíme dát pozor na nos a pusu. A pak už se jelo.“

Jak se scéna s fackou povedla a nakolik je uvěřitelná, to posudťe v 5. epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou, na kterou se podívejte zcela zdarma on-line v iPrima archivu!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.