Celebrity

13. listopadu 2021 06:05

David Laštovka

Kdo je nový přítel Jiřiny Bohdalové? Jak zbohatl a čím vydělal miliardy?

V životě Jiřiny Bohdalové, která letos oslavila devadesáté narozeniny, se odehrála významná změna. V její autobiografické knize Vždycky upřímná vyšlo najevo, že už není sama. Jejím oficiálním partnerem je o čtyřiadvacet let mladší slovenský miliardář, podnikatel Lubomír Focko. Jeho životní příběh je fascinující a zdá se, že je herečka v dobrých rukou.

Lubomír Focko, který je vystudovaný doktor filozofie, patří mezi vlivné podnikatele. Během své kariéry dosáhl snad všeho, čeho mohl. Začínal v podstatě od nuly a úspěch si vydřel sám tvrdou prací. Na Slovensku vlastní síť supermarketů, figuruje v několika spedičních firmách a má svou poradenskou a konzultační společnost.

Rozhodně ale nepůsobí jako nesmlouvavý boss, který jde kvůli zisku přes mrtvoly. Každý, kdo ho poznal blíže o něm tvrdí, že z něj čiší lidskost a umí se náležitě bavit. Miluje sport, zábavu a především hudbu, nejraději pak cimbálovky. Velmi rád zpívá, dokonce už vydal několik CD národních písní. Kmotrou třetího alba, které se jmenovalo Písně mého srdce, byla právě Jiřina Bohdalová.

Jiřinu Bohdalovou učil Focko jezdit na vodním skútru. Při tom se sblížili

Poprvé se s Bohdalovou poznal na oslavě třicátých narozenin zesnulého herce a producenta Jiřího Pomeje. Obdivně ji pozoroval zpovzdálí a netroufal si ji oslovit, neboť nevěřil, že by o jeho společnost mohl stát někdo tak úžasný, jako právě tato skvělá herečka. Zanedlouho se však setkali znovu. A to v Dubaji, na soustředění fotbalové Amfory, kterou tvoří nejpopulárnější herci, zpěváci, moderátoři či bývalí vynikající sportovci České a Slovenské republiky. Focko, stejně jako Bohdalové patří mezi jeho členy.

To už se chopil své příležitosti a Jiřinu oslovil. „Bylo to opravdu seznámení, které stálo za to. Měl jsem tu čest ji učit jezdit na vodním skútru a hned při prvním pokusu spadla do vody. V té chvíli byste jen těžko hledali většího hlupáka, než jsem byl já. Nestandardní seznámení nás sblížilo. Od té doby jsme si nablízku,“ prozradil Focko, který má pro Bohdalovou jen slova obdivu a uznání. „Je to velmi pohodová žena, skutečná dáma, vynikající herečka a též špičková manažerka a obchodnice. Člověk se s ní nikdy nenudí. Energie má na rozdávání,“ dodal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.