Celebrity

20. prosince 2021 15:09

Milan Rozšafný

Konec velké lásky? Vztah Ondřeje a Taťány Brzobohatých je údajně minulostí

Jsou považováni za jeden z nejhezčích párů českého showbyznysu. Množí se ovšem spekulace, že Ondřej Gregor Brzobohatý se svou manželkou Taťánou možná už měsíce nežije. Co je na těchto drbech pravdy?

Manželství hudebníka Ondřeje Gregora Brzobohatého a úspěšné modelky Taťány Gregor Brzobohaté, rozené Kuchařové, bylo mnohými považováno za dokonalé a díky jejich neustále zamilovaným snímkům na sociálních sítích i za idylické. Jenže se začínají šířit spekulace, že tento vztah již dávno není zalitý sluncem. A možná je jejich láska definitivně u konce.

S touto informací přišel jako první deník Blesk. Zde si všimli, že jindy sdílný pár už od července nesdílel ani jednu společnou fotku a nejen na sociálních sítích se objevují pouze sólo. Taťána Gregor Brzobohatá dorazila bez doprovodu i na letošní předávání Českého slavíka. Na slavnostní večer sice dorazil také syn Radoslava Brzobohatého, i on ovšem přišel sám. Pochyby o trvajícím vztahu vnesla také Taťánina narážka v listopadové reportáži pořadu Showtime, kterou můžete zhlédnout výše.

V ní si Ladislav Špaček na módní přehlídce Natali Ruden posteskl, že Taťánu nikdy neviděl ve svatebních šatech. „Tu příští (svatbu) stihneš,“ odpověděla mu s úsměvem Gregorová Brzobohatá. Jednalo se pouze o vtip, nebo šlo o další indicii konce kdysi dokonalého vztahu? Deník Blesk se pak odvolává na důvěryhodné zdroje, podle nichž už spolu Brzobohatí opravdu nejsou. Dvojice ovšem na otázky médií prozatím nereaguje. Jedná se pouze o ničím nepodložené drby, které manželská dvojice brzy vyvrátí, nebo je hvězdný pár definitivně minulostí? Následující dny nám snad poskytnou odpověď.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.