Móda a krása

15. prosince 2021 06:00

Petra Kloidová

Taťána Gregor Brzobohatá vs. Agáta Hanychová. Které ženy se odhalují vkusně?

Showtime - Co a jak odhalit?

Odhalit kousek ženské krásy je už v dnešní době téměř povinnost. Která z českých celebrit to dělá s vkusem? A naopak, která na odhalené kůži dobře vydělává?

Podle stylistů se s módním vkusem většina nás rodí, talent se dá však vylepšit i díky vzdělání. Stylista Filip Vaněk radí sledovat vybrané módní časopisy a cestovat po módních metropolích, jako je Paříž, Milán, Madrid nebo New York, kde můžete vysledovat opravdový styl. Zatímco se většina českých celebrit odhaluje většinou se stylem, některé osobnosti si na nevkusném odhalování postavily kariéru a dobře vydělávají.

Zendaya jako módní múza

Zpěvačka a herečka Zendaya momentálně patří mezi nejlépe oblékané světové celebrity. Ačkoliv ji normálně potkáte v basketbalových kraťasech a vytahané mikině, na červeném koberci se z ní stává módní múza. Občas zachází do odvážných odhalení a naznačení, vždy však s vkusem a až uměleckým přesahem daného módního návrháře. Její róby také často korespondují s filmem, který zrovna promuje. Takže se například apokalyptická Duna neobešla bez stylových futuristických šatů v zemitých barvách.

Táťána Gregor Brzobohatá zná správnou míru

Bývalá Miss World Táťána Gregor Brzobohatá může fungovat jako správný ukazatel toho, jak odhalit křivky, ale zároveň být stále za dámu. Jak trefně popisuje módní redaktorka Nikola Marková, drží se zlatého pravidla odhalit jednu věc a zakrýt zbytek. Takže v dlouhých večerních šatech může odhalit kousek kůže díky krajkám nebo sexy průstřihu. Vždy však s mírou.

Hanychová a Nela Slováková pracují s nahotou na první dobrou

Bývalá modelka a influencerka Agáta Hanychová si kdysi postavila na skandálech celou kariéru. Odhalování a bláznivé outfity byly jejím denním chlebem, dnes je však matkou dvou dětí a seká latinu. I když na svůj výstřih vycpaný push-up podprsenkou sází skoro vždy, v dnešní době je o něco zahalenější. I tak Marková označuje styl modelky za hotové módní peklo.

Influencerka Nela Slováková jde podle Nikoly Markové ještě dál. „Tady je prostě vidět všechno hned. Výstřihy nosí hluboké jak propast Macocha a rozparky vysoké tak, že vidíme i to, co vidět nechceme,“ hodnotí redaktorka. Prvoplánová image však u Nely pro její vlastní publikum funguje.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.