Celebrity

26. září 2021 05:59

Zuzana Schneidewind

Krásnou herečku pronásledují duchové. Má doma poltergeista?

1. MISE (6) - upoutávka

Herečky Kristýna Leichtová se Sárou Rychlíkovou úplnou náhodou zjistily, že je spojuje mnohem více, než jen práce na velkém seriálu. Děsivá zkušenost s duchy!

Když během lifestreamu Sára Rychlíková začala popisovat celkem čerstvou zkušenost ze života, na jejíž logické vysvětlení zatím nepřišla, Kristýna Leichtová jen soustředěně naslouchala.

Někdo chodil v obýváku a dupal

„Věřím na duchy, už jsem to v hlavě trochu vypla, ale pořád to tam je. Zkoušela jsem si to jakkoliv vysvětlit, ale moje hlava už neměla žádnou variantu. Nastěhovala jsem se do nového bytu a spala jsem tu asi třetí noc a ve 4:38 jsem se vzbudila a myslela jsem si, že mám doma lupiče. Někdo chodil v obýváku a dupal ode dveří ke dveřím, tam a zpátky, čtyřikrát. Byla jsem jak zkamenělá, nic jsem nedokázala dělat,“ vzpomíná Sára Rychlíková na mrazivé okamžiky, které proměnily šest minut na celou věčnost.

Děsivá noc nekončí

„A pak mi začaly bouchat ložnicové dveře. Když jsem rozsvítila, přestalo to. A když jsem zhasla, zase to začalo. Bylo to tak asi tři týdny v kuse. Dokonce můj tehdejší přítel se sebral a řekl, že jede z bytu pryč, že to není normální. Bylo to fakt strašný,“ popisuje pro někoho fascinující, pro většinu smrtelníků však děsivou zkušenost mladá herečka, kterou momentálně můžete sledovat v roli ostré vojandy v seriálu 1. MISE na Primě. Sára byla jevem tak znepokojená, že prý dokonce v bytě provedla různé kouřové rituály. „Ale nepomohlo to. A pak přišla paní, která to vyřešila,“ doplňuje Sára.

Její seriálovou kolegyně Kristýnu Leichtovou vyprávění Sáry nadmíru zaujalo. Záhy vyšlo najevo, proč. Má totiž s paranormálními jevy také zkušenosti. „Taky jsem to tak jeden čas měla. Viděla jsem různé věci kolem lidí i v MHD. Bylo to hodně strašidelný. Někdy ve čtrnácti,“ popisuje Kristýna Leichtová a dodává. „Pak jsem to začala řešit a podařilo se mi to v hlavě potlačit. Občas se mi tu a tam něco stane, ale moje rácio mi to nějak vysvětlí. Už to nechávám být a nebojím se toho. Ale kdybych měla zkušenost jako ty, tak se asi pose*u,“ neskrývala respekt a strach Kristýna. Obě herečky můžete sledovat v seriálu 1. MISE každou středu ve 20:15 na Primě, nebo on-line v archivu iPrima.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.