zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Kristýna Leichtová: Jsem spíš pacifista. Muži v uniformách mi nic neříkají

Kristýna Leichtová v 1. Misi (zdroj: CNN Prima NEWS)
Kristýna Leichtová v 1. Misi (zdroj: CNN Prima NEWS)
Gabriela Kolinová , Vydáno: 22.07.2021
Sympatická herečka a maminka dvou dcer, Kristýna Leichtová, oblékla uniformu zdravotní sestry a naskočila do nového seriálu televize Prima 1. MISE. Tam se objeví po boku hereckého kolegy Jana Dolanského, který si zahraje jejího manžela, a Marka Němce, se kterým bude spolupracovat jako s lékařem. Na natáčení se moc těší, i když přiznává, že muži ve vojenských uniformách ji moc neberou. A ty lékařské ji zase trochu děsí. Jaká bude její role?

reklama

Herečka Kristýna Leichtová si zahraje v seriálu 1. MISE vrchní sestru Alici Hofmanovou. Je to spíše kladná, nebo záporná postava? „Já si myslím, že Alice Hofmanová je úplně normální člověk a jestli bude mít nějaké klady a zápory, to se teprve uvidí. Je to žena, která má ráda svojí práci, má ráda svého manžela a změnila prostředí, tak uvidíme, co s ní ta změna udělá,“ prozradila webu Prima Ženy.

Sama Kristýna se nechala slyšet, že vrchní sestry nejsou u ostatního personálu moc v lásce. „To mi říkala moje nejlepší kamarádka, která je zdravotní sestřičkou. To je z praxe, to není můj poznatek, nebo můj pocit,“ vysvětlila. Zda bude její seriálová Alice oblíbená, na to si budeme muset počkat. 

Nabídku zahrát si 1. MISI ale přijala ráda. I když původně vůbec netušila, že se jedná o seriál s vojenskou tématikou. „Moje postava s tím vojenským přostředím nemá moc společného.“ Divačky se každopádně mohou těšit na pěkné muže v uniformách. „Jo, to určitě,“ souhlasila Kristýna a se smíchem dodala: „S těmi já se také bohužel moc nepotkám.“

A líbí se Kristýně uniformy na mužích? „Muži v uniformách se mnou nic nedělají. Takové to hraní na vojáčky, to není nic pro mě. Já jsem spíš pacifista. Mně válka vůbec nic neříká,“ svěřila se v rozhovoru. V seriálu bude mít blíž k doktorským uniformám. „A ty ve mně v běžném životě vzbuzují hrůzu,“ usmála se. 

Kristýna Leichtová jako vrchní sestra Alice Hofmanová v seriálu 1. MISE.
Autor: FTV Prima Kristýna Leichtová jako vrchní sestra Alice Hofmanová v seriálu 1. MISE.

Jsem ráda, že nás dali dohromady s Janem Dolanským, říká Kristýna Leichtová

Seriál 1. MISE je ale pro Kristýnu zárukou, že si dobře zahraje. Před kamerou se opět potká s kolegou Janem Dolanským, který bude hrát jejího manžela. Tvůrci seriálu na tuto dvojici prý vsadili záměrně. Už v seriálu Ohnivý kuře jim to dobře klapalo. 

S Janem Dolanským se Kristýna zná už dlouho. „My jsme se s Honzíkem potkali úplně na začátku v Národním divadle, kde jsem jako studentka konzervatoře hostovala v jednom představení. Myslím, že si to i Honza pamatuje, protože jsme jeli na zájezd do Bratislavy. To bylo nezapomenutelný,“ zavzpomínala. Věděli jste, že Jan Dolanský má dvojče? Přečtěte si 5 faktů, které jste o hvězdě seriálu 1. MISE netušili.

Jan Dolanský natáčí nový seriál televize Prima z vojenského prostředí.

Další tvář nového seriálu na Primě odtajněna! Vojákem bude i Jan Dolanský

Pak je dal dohromady seriál Cesty domů a Ohnivý kuře, několikrát se potkali i v divadelním představení. „S Honzou se mi dobře hraje, takže jsem ráda, že nás tvůrci spojili. V Ohnivým kuřeti jsme neměli tolik příležitostí si spolu zahrát, takže teď nám to vymysleli takhle a je to dobře. Já jsem za to moc ráda. Myslím, že to bude super. A ještě v kombinaci s Markem Němcem, který hraje doktora Hoffbauera, to bude paráda,“ řekla Kristýna.

Zda dojde ke vztahovému trojúhelníku, Kristýna prozradit nechtěla. „Nevím, opravdu ještě nevím, jak se to vyvine,“ uzavřela. Seriál 1. MISE uvede televizi Prima v hlavním vysílacím čase už letos na podzim. Sledujte novinky a zákulisní informace na Instagramu a Facebooku FTV Prima.

Pro Kristýnu je seriál prvním stálým projektem po narození dcer Dorotky (3) a Rozárky (1). „Pro mě je to na jednu stranu trochu odpočinkový. Holčičky jsou s tatínkem a je to v pořádku, aspoň se to prostřídá,“ prozradila. A musela se na natáčení nějak dát do formy? „Ani ne. Jsem docela ráda, že ten mozek ještě docela funguje,“ dodala se smíchem. 

S Kristýnou chystáme i rozhovor o mateřství. Sledujte web Prima Ženy.

Slavnostní zahájení seriálu 1. MISE

Slavnostní zahájení seriálu 1. MISE: Po boku Leichtové si zahrají další krásky

reklama

Související témata: 1. MISE , Kristýna Leichtová , Jan Dolanský , Marek Němec , 1. MISE

reklama

Přečtěte si také

reklama