zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Další tvář nového seriálu na Primě odtajněna! Vojákem bude i Jan Dolanský

Jan Dolanský natáčí nový seriál televize Prima z vojenského prostředí.
Autor: FTV Prima Jan Dolanský natáčí nový seriál televize Prima z vojenského prostředí.
Žaneta Dernerová , Vydáno: 15.07.2021
Po Pavlu Řezníčkovi známe další hereckou hvězdu nově připravovaného seriálu televize Prima. V jedné z hlavních rolí se objeví herec Jan Dolanský, který tak vystřídá seriál Slunečná za jinou primáckou novinku. Jak se na svou postavu těší a jak bude vypadat ve vojenské uniformě? Podívejte se již teď na exkluzivní fotografie.

reklama

Jan Dolanský je potvrzený jako další ze stěžejních herců nového seriálu Primy z vojenského prostředí. Stejně jako Pavel Řezníček ztvární vojenského lékaře. „Jsme tady s Pavlem Řezníčkem dva vojenští lékaři, on je psycholog Vít Jelen a já jsem plukovník Dan Hofman, lékař, který má za úkol vycvičit mladé frekventanty na bojové mise jako zdravotníky,“ přiblížil svou postavu Dolanský. „Naším úkolem je z adeptů vybrat ty nejlepší. Budou podrobeni psychologickým i fyzickým testům,“ prozradil dál o své úloze v seriálu.

Jan Dolanský natáčí nový seriál televize Prima z vojenského prostředí.
Autor: FTV Prima Jan Dolanský natáčí nový seriál televize Prima z vojenského prostředí.

Dolanský naposledy dojal diváky i svou hereckou kolegyni Evu Burešovou, když jako sympaťák Jakub umíral v seriálu Slunečná. Plynule tak přešel z jednoho natáčení k druhému a moc volna si neužil. To mu ale vůbec nevadí. „Léto mám pracovní, budu tady víceméně celou dobu, točíme v ateliérech, ale i venku, to je fajn. Všichni jsme teď rok dost odpočívali, je čas zase něco dělat, jsem rád,“ nestěžuje si Jan.

Jan Dolanský oblékl uniformu poprvé 

Díky nové roli poprvé v životě oblékl vojenskou uniformu a učil se střílet. Ačkoliv si natáčení užívá, není zrovna fanouškem vojenských misí a toto prostředí mu není nijak zvlášť blízké. „Včera jsme si trošku zastříleli, nemám k tomu pasivní vztah, ale že bych se potřeboval účastnit vojenských misí, to úplně ne. Takhle mi to stačí. Uniformu mám na sobě poprvé, říká se, že na to ženské letí, já jsem to ještě nevypozoroval,“ svěřil se Dolanský, kterého hned druhý den natáčení poslal režisér do vody zachraňovat tonoucího.

Pavel Řezníček v seriálu Cesty domů.

První tvář nového seriálu na Primě odhalena! Jak vypadá Řezníček ve vojenském?

Přestože mu kolegové i členové štábu při čtyřiceti stupních horka, ve kterých se ten den točilo, zprvu záviděli, později svůj postoj změnili. Běhat při náročné scéně v mokrém oblečení a těžkých kanadách totiž není zrovna procházka růžovou zahradou. Jan ale prokázal fyzičku a profesionalitu, když i po několika opakováních těchto záběrů zvládl natočit další dva obrazy.

Dolanský zvládá i náročné scény.
Autor: FTV Prima Dolanský zvládá i náročné scény.

Talentovaný Dolanský zářil v minulosti po boku Jakuba Prachaře v seriálu televize Prima Ohnivé kuře. Zahrál si také v seriálech Krejzovi, Expozitura, Kukačky nebo Letiště. Diváci ho mohou znát rovněž z filmů Sametoví vrazi, Báthory, Jménem krále, Babovřesky nebo z třídílného televizního filmu Jan Hus. Zejména mladší publikum si ho může pamatovat jako bystrého Matěje z Nejkrásnější hádanky nebo Vítka z pohádky Jak vyléčit Ježibabu.

Na nový seriál televize Prima z vojenského prostředí, který se nyní pod přísným utajením natáčí a na němž spolupracují i profesionálové z Armády ČR, se můžete těšit již na podzim.

Prima natáčí nový seriál z vojenského prostředí.

Prima přetáhla hvězdu Ordinace do nového seriálu z vojenského prostředí! Koho?

reklama

Související témata: 1. MISE , Jan Dolanský , Pavel Řezníček , Nový seriál televize Prima , seriál z vojenského prostředí , Marek Němec

reklama

Přečtěte si také

reklama