První tvář nového seriálu na Primě odhalena! Jak vypadá Řezníček ve vojenském?

Potvrzeno! Jednou z hlavních hvězd připravovaného seriálu televize Prima z vojenského prostředí bude Pavel Řezníček. Herec známý z Ordinace v růžové zahradě tak vymění lékařský plášť za vojenskou uniformu. Jak mu to bude slušet? Podívejte se v galerii na exkluzivní fotografie.

Pavel Řezníček je první potvrzenou tváří chystaného primáckého seriálu. V připravované novince z vojenského prostředí, která se nyní za přísného utajení natáčí, ztvární plukovníka Jelena – vojenského psychologa. „Moje role se jmenuje Vít Jelen, je to vojenský psycholog, nemá manželku, nemá milenku, nemá nic. Nechme se překvapit, co se z něj vyvrbí. Sám jsem zvědavý,“ řekl o své roli Řezníček. Jeho postava má vynikat sarkasmem a hlavním úkolem má být příprava mladých vojáků na vojenskou misi.

Zajímavostí je, že sám Pavel prošel vojenským výcvikem, když absolvoval základní vojenskou službu. „Já jsem na vojně byl, dva roky. Už bych se tam vracet nechtěl, ale byla to zkušenost k nezaplacení. Něco se tam člověk přece jenom naučí, třeba být s dvaceti kluky dva roky na pokoji a žádnému nelze říct, že vám nesedí. Musel jsem se naučit jisté toleranci,“ svěřil se Pavel v rozhovoru pro SHOWTIME stanice CNN Prima News.

O Pavla Řezníčka usilovala Prima již delší dobu

O Řezníčka Prima usilovala již do seriálů Sestřičky nebo Slunečná. V novácké Ordinaci ale dostala jeho postava natolik výrazný prostor, že žádnou z nabídek přijmout nemohl. Nova s ním má údajně počítat v pokračování Ordinace i v dalších projektech, je tedy skutečně mistrovskou výhrou, že ho Prima dokázala přesvědčit. Zejména dámy se tak mohou těšit, že budou sexy Pavla vídat i v uniformě.

Diváci ho kromě Ordinace mohou znát také z krimiseriálu Cirkus Bukowsky nebo z Velmi křehkých vztahů, které byly pokračováním velice oblíbeného seriálu Rodinná pouta, jež nyní můžete znovu vidět na nové televizní stanici Prima Star. Zahrál si také v seriálech Přístav, Letiště, Svatby v Benátkách nebo v právě reprízovaných Přešlapech na Primě. Z celovečerních filmů pak jmenujme třeba Milenci a vrazi, Sametoví vrazi nebo Andílek na nervy.

Kromě Řezníčka bylo ve hře více jmen. Mezi možnými kandidáty na roli v chystaném vojenském seriálu byl například Robert Jašków nebo Petr Rychlý. Zda se ještě některý z nich v primácké novince objeví či nikoliv, zatím není známo.

Natáčení nového seriálu z vojenského prostředí probíhá za přísného utajení

„Můžu potvrdit, že v současné chvíli probíhá natáčení nového seriálu do hlavního vysílacího času podzimní sezony televize Prima. Bližší informace zatím sdělit nemůžu, natáčení probíhá v režimu přísného utajení. Diváky budeme včas a rádi informovat,” potvrdila pouze informaci o přípravách seriálu manažerka lifestylové komunikace televize Prima Zuzana Brzáková.

Natáčení seriálu probíhá ve vojenských výcvikových prostorech a podílejí se na něm profesionálové z řad Armády ČR. Jejich odborné poradenství a osobní účast provází značnou část výrobního procesu seriálu, a to již od vzniku scénáře. S tvůrci konzultují tvorbu a vizuální stránku projektu nejen pro natáčení v ateliéru, ale zejména během náročných exteriérových scén.

Již na podzim se tak můžeme těšit na seriál, který tu od dob Chlapců a chlapů nebyl. Podle fotek Pavla je navíc jasné, že se bude na co dívat.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.