zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

První tvář nového seriálu na Primě odhalena! Jak vypadá Řezníček ve vojenském?

Pavel Řezníček v seriálu Cesty domů.
Autor: FTV Prima Pavel Řezníček v seriálu Cesty domů.
Žaneta Dernerová , Vydáno: 09.07.2021
Potvrzeno! Jednou z hlavních hvězd připravovaného seriálu televize Prima z vojenského prostředí bude Pavel Řezníček. Herec známý z Ordinace v růžové zahradě tak vymění lékařský plášť za vojenskou uniformu. Jak mu to bude slušet? Podívejte se v galerii na exkluzivní fotografie.

reklama

Pavel Řezníček je první potvrzenou tváří chystaného primáckého seriálu. V připravované novince z vojenského prostředí, která se nyní za přísného utajení natáčí, ztvární plukovníka Jelena – vojenského psychologa. „Moje role se jmenuje Vít Jelen, je to vojenský psycholog, nemá manželku, nemá milenku, nemá nic. Nechme se překvapit, co se z něj vyvrbí. Sám jsem zvědavý,“ řekl o své roli Řezníček. Jeho postava má vynikat sarkasmem a hlavním úkolem má být příprava mladých vojáků na vojenskou misi.

Zajímavostí je, že sám Pavel prošel vojenským výcvikem, když absolvoval základní vojenskou službu. „Já jsem na vojně byl, dva roky. Už bych se tam vracet nechtěl, ale byla to zkušenost k nezaplacení. Něco se tam člověk přece jenom naučí, třeba být s dvaceti kluky dva roky na pokoji a žádnému nelze říct, že vám nesedí. Musel jsem se naučit jisté toleranci,“ svěřil se Pavel v rozhovoru pro SHOWTIME stanice CNN Prima News.

O Pavla Řezníčka usilovala Prima již delší dobu

O Řezníčka Prima usilovala již do seriálů Sestřičky nebo Slunečná. V novácké Ordinaci ale dostala jeho postava natolik výrazný prostor, že žádnou z nabídek přijmout nemohl. Nova s ním má údajně počítat v pokračování Ordinace i v dalších projektech, je tedy skutečně mistrovskou výhrou, že ho Prima dokázala přesvědčit. Zejména dámy se tak mohou těšit, že budou sexy Pavla vídat i v uniformě.

Prima natáčí nový seriál z vojenského prostředí.

Prima přetáhla hvězdu Ordinace do nového seriálu z vojenského prostředí! Koho?

Diváci ho kromě Ordinace mohou znát také z krimiseriálu Cirkus Bukowsky nebo z Velmi křehkých vztahů, které byly pokračováním velice oblíbeného seriálu Rodinná pouta, jež nyní můžete znovu vidět na nové televizní stanici Prima Star. Zahrál si také v seriálech Přístav, Letiště, Svatby v Benátkách nebo v právě reprízovaných Přešlapech na Primě. Z celovečerních filmů pak jmenujme třeba Milenci a vrazi, Sametoví vrazi nebo Andílek na nervy.

Kromě Řezníčka bylo ve hře více jmen. Mezi možnými kandidáty na roli v chystaném vojenském seriálu byl například Robert Jašków nebo Petr Rychlý. Zda se ještě některý z nich v primácké novince objeví či nikoliv, zatím není známo.

Prima natáčí seriál z vojenského prostředí.
Autor: FTV Prima Prima natáčí seriál z vojenského prostředí.

Natáčení nového seriálu z vojenského prostředí probíhá za přísného utajení 

„Můžu potvrdit, že v současné chvíli probíhá natáčení nového seriálu do hlavního vysílacího času podzimní sezony televize Prima. Bližší informace zatím sdělit nemůžu, natáčení probíhá v režimu přísného utajení. Diváky budeme včas a rádi informovat,” potvrdila pouze informaci o přípravách seriálu manažerka lifestylové komunikace televize Prima Zuzana Brzáková. 

Natáčení seriálu probíhá ve vojenských výcvikových prostorech a podílejí se na něm profesionálové z řad Armády ČR. Jejich odborné poradenství a osobní účast provází značnou část výrobního procesu seriálu, a to již od vzniku scénáře. S tvůrci konzultují tvorbu a vizuální stránku projektu nejen pro natáčení v ateliéru, ale zejména během náročných exteriérových scén.

Televize Prima v utajení natáčí seriál z vojenského prostředí.
Autor: FTV Prima Televize Prima v utajení natáčí seriál z vojenského prostředí.

Již na podzim se tak můžeme těšit na seriál, který tu od dob Chlapců a chlapů nebyl. Podle fotek Pavla je navíc jasné, že se bude na co dívat.

reklama

Související témata: 1. MISE , Pavel Řezníček , Nový seriál televize Prima , seriál z vojenského prostředí , Army , Hvězdná sezóna

reklama

Přečtěte si také

reklama