Celebrity

19. října 2021 14:00

redakce Prima Ženy

Kristýna Leichtová ušila na svého partnera menší boudu. Proč si ji nechce vzít?

7 pádů Honzy Dědka (24) - Kristýna Leichtová o manželství

Kristýna Leichtová je miláčkem televizního publika. Začínala v jedinečném českém sitcomu, s Jakubem Prachařem si zahrála v Ohnivým kuřeti a momentálně září v seriálu z vojenského prostředí 1. MISE. Do toho se stále zlepšuje v té nejkrásnější roli – mateřské. Ráda by se vdávala, ale zatím to nedopadlo. Její partner má legitimní důvody, proč ke svatbě nedošlo.

Kristýna Leichtová poznala partnera a otce svých dětí před dvaceti lety. S Vojtěchem Štěpánkem společně žijí v Ostravě, kde vychovávají dvě dcery, tříletou Dorotku a roční Rozárku. Leichtová se nijak netají tím, že by se ráda stala Štěpánkovou ženou, ten se ale do chomoutu nežene. Proč?

Kristýna Leichtová je poslední tři roky těhotná nebo kojí

Herečka ušila na svého partnera tak trochu boudu a dotáhla ho na natáčení pořadu 7 pádů Honzy Dědka. „Vůbec nevěděl, že tady bude a že se tady o něm budeme takhle hodně otevřeně bavit. Udělala jsem s Honzou na Vojtu tak trochu botu,“ přiznala Kristýna Leichtová. Štěpánek už věděl, že se bude řešit, proč si Kristýnu ještě nevzal.

„To je takový refrén, že někam přijdeme a začnou se valit otázky na sňatek. To je intimní akt, to nepotřebuje kulisu a pozornost. A když se na to někdo 12x do roka ptá, tak je to takový, že když se to pak stane, říká se, kde se to pak vzalo,“ vykrucoval se Vojtěch Štěpánek za striktního mlčení své partnerky. „Kristýna je poslední tři roky jenom těhotná nebo kojí. Co by to bylo za svatbu, vždyť by z toho nic neměla,“ dodal herec a umělecký šéf Národního divadla moravskoslezského Vojtěch Štěpánek.

Domácím porodem Leichtová rozvířila vody sociálních sítí

Herečka Leichtová po narození druhé dcery Rozárky schválně rozvířila vody sociálních sítí, když zveřejnila fotku z jejího domácího porodu. „Chtěla jsem to téma ‚odšpuntovat‘ a podělit se o ten nádherný zážitek. A hlavně jsem chtěla podpořit ženy, které se takhle rozhodnou. Tehdy mi můj Vojta říkal, že jsem se zbláznila, že to dávám ven, že mě rozcupují. Já jsem ale kritiku čekala, protože to je kontroverzní téma. Takže těm rýpavým poznámkám a nadpisům typu ‚další matka bez mozku‘ jsem se pak během šestinedělí spíš smála,“ prozradila hvězda seriálu 1. MISE.

Zároveň však dodala, že i tak je to pro ni stále téma, které sama v sobě zpracovává. „Nicméně teď, když to čtu zpětně, je mi z toho spíš smutno. Rozhodnutí to zveřejnit ale nikdy litovat nebudu. Jsem ráda, že se o tomhle tématu mluví, protože žena se během porodu potřebuje cítit na prvním místě v bezpečí, a to u mě bylo právě doma,“ vysvětlila Leichtová pro Prima Ženy. Kristýnou Leichtovou uvidíte v úterý ve 21:35 na Primě v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.