zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Kristýna Leichtová ušila na svého partnera menší boudu. Proč si ji nechce vzít?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 19.10.2021
Kristýna Leichtová je miláčkem televizního publika. Začínala v jedinečném českém sitcomu, s Jakubem Prachařem si zahrála v Ohnivým kuřeti a momentálně září v seriálu z vojenského prostředí 1. MISE. Do toho se stále zlepšuje v té nejkrásnější roli – mateřské. Ráda by se vdávala, ale zatím to nedopadlo. Její partner má legitimní důvody, proč ke svatbě nedošlo.

reklama

Kristýna Leichtová poznala partnera a otce svých dětí před dvaceti lety. S Vojtěchem Štěpánkem společně žijí v Ostravě, kde vychovávají dvě dcery, tříletou Dorotku a roční Rozárku. Leichtová se nijak netají tím, že by se ráda stala Štěpánkovou ženou, ten se ale do chomoutu nežene. Proč? 

Kristýna Leichtová má s Vojtěchem Štěpánkem dvě dcery
Autor: profimedia Kristýna Leichtová má s Vojtěchem Štěpánkem dvě dcery

Kristýna Leichtová je poslední tři roky těhotná nebo kojí

Herečka ušila na svého partnera tak trochu boudu a dotáhla ho na natáčení pořadu 7 pádů Honzy Dědka. „Vůbec nevěděl, že tady bude a že se tady o něm budeme takhle hodně otevřeně bavit. Udělala jsem s Honzou na Vojtu tak trochu botu,“ přiznala Kristýna Leichtová. Štěpánek už věděl, že se bude řešit, proč si Kristýnu ještě nevzal. 

„To je takový refrén, že někam přijdeme a začnou se valit otázky na sňatek. To je intimní akt, to nepotřebuje kulisu a pozornost. A když se na to někdo 12x do roka ptá, tak je to takový, že když se to pak stane, říká se, kde se to pak vzalo,“ vykrucoval se Vojtěch Štěpánek za striktního mlčení své partnerky. „Kristýna je poslední tři roky jenom těhotná nebo kojí. Co by to bylo za svatbu, vždyť by z toho nic neměla,“ dodal herec a umělecký šéf Národního divadla moravskoslezského Vojtěch Štěpánek.

Kristýna Leichtová a Vojtěch Štěpánek v pořadu 7 pádů Honzy Dědka
Autor: Teki Shine/ FTV Prima Kristýna Leichtová a Vojtěch Štěpánek v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

Domácím porodem Leichtová rozvířila vody sociálních sítí

Herečka Leichtová po narození druhé dcery Rozárky schválně rozvířila vody sociálních sítí, když zveřejnila fotku z jejího domácího porodu. „Chtěla jsem to téma ‚odšpuntovat‘ a podělit se o ten nádherný zážitek. A hlavně jsem chtěla podpořit ženy, které se takhle rozhodnou. Tehdy mi můj Vojta říkal, že jsem se zbláznila, že to dávám ven, že mě rozcupují. Já jsem ale kritiku čekala, protože to je kontroverzní téma. Takže těm rýpavým poznámkám a nadpisům typu ‚další matka bez mozku‘ jsem se pak během šestinedělí spíš smála,“ prozradila hvězda seriálu 1. MISE.

Kristýna Leichtová a její partner Vojtěch Štěpánek
Autor: profimedia Kristýna Leichtová a její partner Vojtěch Štěpánek

Zároveň však dodala, že i tak je to pro ni stále téma, které sama v sobě zpracovává. „Nicméně teď, když to čtu zpětně, je mi z toho spíš smutno. Rozhodnutí to zveřejnit ale nikdy litovat nebudu. Jsem ráda, že se o tomhle tématu mluví, protože žena se během porodu potřebuje cítit na prvním místě v bezpečí, a to u mě bylo právě doma,“ vysvětlila Leichtová pro Prima Ženy. Kristýnou Leichtovou uvidíte v úterý ve 21:35 na Primě v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Kristýna Leichtová jako vrchní sestra Alice Hofmanová v seriálu 1. MISE.

Kristýna Leichtová: Jsem spíš pacifista. Muži v uniformách mi nic neříkají

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , FTV Prima , 7 pádů Honzy Dědka , Kristýna Leichtová , mateřství

reklama

Přečtěte si také

reklama