zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Libor Bouček poprvé otcem. Napsal dojemný vzkaz své ženě a prozradil pohlaví miminka

Libor Bouček poděkoval své ženě
Autor: Instagram Libora Boučka Libor Bouček poděkoval své ženě
Petra Kloidová , Vydáno: 25.01.2021
Moderátor CNN Prima News se stane ve svých čtyřiceti letech poprvé otcem. S jeho manželkou čekají první dítě. Těhotenství tajili osm měsíců před veřejností. Přečtěte si, co dojemného napsal o své budoucí ratolesti.

reklama

Libor Bouček na vlastním profilu svého Instagramu prozradil, že se svou ženou čekají první dítě. Těhotenství se jim díky pandemii a také menší snaze podařilo utajit osm měsíců. Moderátor CNN Prima News nedávno oslavil čtyřicet let, možná i proto toto očekávání nazývá darem.

Na Instagramu se rozepsal o tom, jak moc si uvědomuje takový zázrak a děkuje své ženě. 

„Tohle chci napsat jako nejupřímnější vyjádření obdivu a fascinace. Mojí Ženě. V životě se obklopujeme plány a sny. Říkáme si, jak precizně využít čas nám daný. Jak potěšit vlastní ego významnou či malichernou aktivitou. My muži leckdy potěšení nacházíme v rozhodnutí. Či rozhodování. Rosteme. S časem. Věkem. Zkušeností. Rosteme méně osobnostně, více sebevědomě,“ píše.

Libor Bouček se stane otcem
Autor: Instagram Libora Boučka Libor Bouček se stane otcem

„Poslední měsíce nerostu. Jen fascinovaně sleduji dar. A de facto jeho nejčistší definici. Nedá se koupit, vymodlit, ukrást ani sehnat pod rukou. Dar, který nemá žádný muž pod kontrolou. Dar, před kterým jsme my muži zcela bezmocní. Dar, který je oslavou ženy a důkazem jejího kouzla a síly. A možná i nadřazenosti. Nevnímám ho první den. Ani poslední. Ale je natolik výsostně náš, že jsme nenašli důvod a nutkání se s někým neosobně, bez setkání dělit,“ vysvětluje a v textu dále naznačuje, že k veřejnému oznámení byl s největší pravděpodobností donucen tlakem médií. 

Pohlaví miminka?

Libor Bouček ve své dojemné zprávě světu odhalil i to, zda čekají s manželkou holčičku nebo chlapečka. „Vyhlížím okamžik, kdy Jí asi umačkám ruku, utopím se ve vlastním chaosu, pronesu desítky nemístných vět a utopím se vlastní malicherností. Zatímco Ona promění naši úsečku nejpevnější v překrásný trojúhelník,“ píše moderátor.

Komentáře a gratulace slavných

Dojemný vzkaz své ženě, ale i nastávající dceři vyvolal vlnu komentářů, ve kterých se vyjádřila například i jeho kolegyně Gabriela Lašková, čerstvá maminka druhé syna. „To je jedna z nejkrásnějších věcí, jakou jsem kdy četla. Nesmírně vám to přeji,“ píše Gabriela.

Show Jana Krause: 20.1.2021 Gabriela Lašková
Autor: Prima FTV Show Jana Krause: 20.1.2021 Gabriela Lašková

Přečtěte si o tom, jak Gabriela Lašková prožívá mateřství. Momentálně je v očekávání svého prvního potomka také její bývalá kolegyně Monika Leová.

Gabriela Lašková během prvního těhotenství v roce 2018

Gabriela Lašková: Mateřství si můžete užít i s prací. Tentokrát ale tolik nespěchám

reklama

Související témata: CNN Prima News , Libor Bouček , manželka , dítě

reklama

Přečtěte si také

reklama