zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Takhle by Libor Bouček s Jakubem Prachařem moderovali válku. Headshot za dvanáct bodů!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná , Vydáno: 20.08.2021
Dříve bylo jedním z cílů mnoha mladých chlapců vyhnout se povinnosti základní vojenské služby a získat modrou knížku. Nejenže Jakub Prachař o něco takového nestál, právě naopak, přál si být odveden. Ani Libor Bouček se odvodu nevyhnul. V pátečním díle show Máme rádi Česko tak oba spekulují, jak by si na vojně asi vedli.

reklama

Moderátor pořadu Máme rádi Česko Libor Bouček a kapitán červeného týmu Jakub Prachař, kterého budeme již brzy vídat jako Martina Rykla v novém seriálu televize Prima Dvojka na zabití, debatují nad tím, zda by v případě obnovení vojenské povinnosti museli do armády nastoupit. „No kdyby to obnovili a nebyla profi armáda, tak možná by nám to hrozilo,“ myslí si Jakub.

(video/foto zdroj: FTV Prima)

Vojta Kotek ale může být na rozdíl od nich klidný, protože byl první ročník, který už na vojnu nemusel. „On by tam nebyl a byli bysme tam my dva,“ konstatuje Libor. „A my dva se samopalem – to je něco, co chce každej vidět,“ je přesvědčený Jakub Prachař, o němž se v poslední době mluví zejména ve spojitosti s jeho údajnou novou přítelkyní Sarou Sandevou, s níž to mělo zajiskřit právě při natáčení seriálové novinky.

Libor Bouček by válku odmoderoval precizně

Svou účast v armádě však vidí asi jinak, než by se čekalo. „Dámy a pánové, dnes ze zákopu bude střílet Libor Bouček!“ představuje rozjařený Jakub svého kamaráda. Libor je ale sebekritický a na rovinu říká, že je rád za mírumilovnou českou zemi, kde něco podobného snad nehrozí. „Byla by to velmi rychlá válka, ale zase precizně odmoderovaná,“ pochválí se Bouček.

Za show Máme rádi Česko stojí Libor i jako autor scénáře.
Autor: FTV Prima Za show Máme rádi Česko stojí Libor i jako autor scénáře.

Toho se samozřejmě chytí Jakub a hned fabuluje, jak by to asi vypadalo. „Nádherný zásah na levé straně!“ přehrává Jakub, jak by to pravděpodobně probíhalo. „Headshot za dvanáct bodů! Veliký potlesk,“ pokračuje za smíchu všech, zatímco Libor názorně předvádí, jak by tuto imaginární válku moderoval.

Podívejte se v následující ukázce, jak si to Libor a Jakub představují.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Máme rádi Česko VIII (12) – Libor a Jakub ve válce

Jak řekl sám Libor, jsou rádi, že se těmito okamžiky z případné války sami diskvalifikovali.

Na další vtipné momenty show Máme rádi Česko se můžete těšit v pátek od 20:15 na Primě.

Hvězdná sezóna - program
Autor: FTV Prima Hvězdná sezóna - program

reklama

Související témata: Máme rádi Česko , Libor Bouček , Jakub Prachař , vojta kotek , Máme rádi Česko , Máme rádi Česko online , moderování , válka

reklama

Přečtěte si také

reklama