Takhle by Libor Bouček s Jakubem Prachařem moderovali válku. Headshot za dvanáct bodů!

Máme rádi Česko VIII (12) - upoutávka

Dříve bylo jedním z cílů mnoha mladých chlapců vyhnout se povinnosti základní vojenské služby a získat modrou knížku. Nejenže Jakub Prachař o něco takového nestál, právě naopak, přál si být odveden. Ani Libor Bouček se odvodu nevyhnul. V pátečním díle show Máme rádi Česko tak oba spekulují, jak by si na vojně asi vedli.

Moderátor pořadu Máme rádi Česko Libor Bouček a kapitán červeného týmu Jakub Prachař, kterého budeme již brzy vídat jako Martina Rykla v novém seriálu televize Prima Dvojka na zabití, debatují nad tím, zda by v případě obnovení vojenské povinnosti museli do armády nastoupit. „No kdyby to obnovili a nebyla profi armáda, tak možná by nám to hrozilo,“ myslí si Jakub.

(video/foto zdroj: FTV Prima)

Vojta Kotek ale může být na rozdíl od nich klidný, protože byl první ročník, který už na vojnu nemusel. „On by tam nebyl a byli bysme tam my dva,“ konstatuje Libor. „A my dva se samopalem – to je něco, co chce každej vidět,“ je přesvědčený Jakub Prachař, o němž se v poslední době mluví zejména ve spojitosti s jeho údajnou novou přítelkyní Sarou Sandevou, s níž to mělo zajiskřit právě při natáčení seriálové novinky.

Libor Bouček by válku odmoderoval precizně

Svou účast v armádě však vidí asi jinak, než by se čekalo. „Dámy a pánové, dnes ze zákopu bude střílet Libor Bouček!“ představuje rozjařený Jakub svého kamaráda. Libor je ale sebekritický a na rovinu říká, že je rád za mírumilovnou českou zemi, kde něco podobného snad nehrozí. „Byla by to velmi rychlá válka, ale zase precizně odmoderovaná,“ pochválí se Bouček.

Toho se samozřejmě chytí Jakub a hned fabuluje, jak by to asi vypadalo. „Nádherný zásah na levé straně!“ přehrává Jakub, jak by to pravděpodobně probíhalo. „Headshot za dvanáct bodů! Veliký potlesk,“ pokračuje za smíchu všech, zatímco Libor názorně předvádí, jak by tuto imaginární válku moderoval.

Podívejte se v následující ukázce, jak si to Libor a Jakub představují.

Jak řekl sám Libor, jsou rádi, že se těmito okamžiky z případné války sami diskvalifikovali.

Na další vtipné momenty show Máme rádi Česko se můžete těšit v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.