Celebrity

2. prosince 2021 09:00

Lucie Bílá o Kateřině Marii Fialové: Je to bohyně! Spojil je známý muzikál

Lucii Bílou a Kateřinu Marii Fialovou nepojí jen podobný vzhled s havraními vlasy a uhrančivýma očima, která nenechají žádného muže chladným, ale zejména přemíra talentu. Dvě pěvecké divy se nyní poprvé spojily a s ověřeným týmem Gábiny Osvaldové a Ondřeje Soukupa se vrhly do obnovené premiéry muzikálu Láska je láska.

Spojení autorského týmu Ondřeje Soukupa a Gábiny Osvaldové s Lucií Bílou přinášelo vždy své ovoce. Právě z jejich spolupráce pramení nezapomenutelné hity jako Láska je láska, Requiem, Vokurky nebo Most přes minulost. A že láska je opravdu láska, to dokazují i poslední události.

Láska je láska!

Bílá se totiž se Soukupem rozžehnala kvůli albu, které si skladatel nadělil k sedmdesátinám. Album je plné toho nejlepšího, co s Lucií Bílou kdy vytvořili. Jenže zpěvačka s titulem nesouhlasila, a když poté i přes její nevoli vyšel, se Soukupem se rozkmotřila. Nyní se ale u obnovení premiéry muzikálu Láska je láska jejich cesty opět střetly.

„Já si myslím, že ve správném přátelství musejí lidi umět otočit stránku a jít dál. Hlavně se nic se nestalo. My se máme rádi a navíc s Gábinkou něco dalšího plánujeme. Takový bůh textu se nezahazuje jen tak kvůli nějaké blbosti,“ ukázala dobrou vůli Lucie Bílá, která navíc divadlo, v němž se muzikál hraje, postavila znovu na nohy.

„Byl jsem velmi překvapený, co do toho musela investovat úsilí, peněz a všeho, to je veliká oběť. A pomohla tomu hodně, protože to divadlo bylo na rozpadnutí,“ ocenil několikanásobnou zlatou slavici Soukup.

Lucie Bílá a Kateřina Marie Fialová na jednom pódiu

Slovy chvály nešetřila ani Lucie Bílá, která si do jedné z rolí v muzikálu vybrala herečku a zpěvačku Kateřinu Marii Fialovou. Tu můžete jako praštěnou Táňu aktuálně každé pondělí na Primě vídat v seriálu Hvězdy nad hlavou. „Je to jeden z nejtalentovanějších lidí, které znám. Nejen jak stepuje – je to několikanásobná mistryně světa ve stepu –, ale když si sedne k pianu, tak je bohyně. Ať začne zpívat nebo tančit, mně spadne brada,“ tvrdí o své kolegyni principálka divadla Bílá.

Pochvala od zlaté slavice samozřejmě těší i Kateřinu Marii Fialovou. „Co mám na to říct? To zahřeje ve 24 letech tohle poslouchat právě od této ženy. Moc děkuju,“ neubránila se nadšení Fialová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.