Celebrity

7. října 2021 22:35

Gabriela Kolinová

Lucie Šafářová promluvila o utajované svatbě s Plekancem. Přátelé jim splnili sen

Lucii Šafářové a Tomášovi Plekancovi se před pár týdny podařilo něco neskutečného – utajili vysněnou svatbu. Pár si řekl své ano pouze v okruhu rodiny a nejbližších přátel. Novomanželka se teď svěřila s tím, jak se jim to povedlo. Prozradila i to, jaké nosí příjmení. Na občance bude mít jméno Lucie Plekanec Šafářová.

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec si řekli ano v přírodě, v hotelu nad přehradou v Horní Bečvě v Beskydech. Svatbu měli v plánu dlouho, ale nejprve se jim narodila dcera Leontýnka a pak jim veselku překazila pandemie covidu. Teď to konečně vyšlo.

Obřad proběhl v utajení, bez vědomí médií. Jak se jim tohle povedlo? „Asi máme dobré kamarády, protože my jsme ani nečekali, že se to povede. A povedlo se! Jsme za to rádi, protože jsme to tak chtěli mít. Prostě jsme všem, co dorazili, řekli, aby si to nechali pro sebe, a oni to udělali,“ vysvětlila Lucie Plekanec Šafářová v pořadu Showtime.

Novomanželka přiznala, že přípravy na svatbu byly náročné, ale stály za to. „Bylo to hlavně tím, jak se ta svatba pořád odkládala, tak se to táhlo... Tolik příprav kvůli jednomu dni, ale my jsme si ten den fakt užili a budou z toho krásné vzpomínky na celý život,“ prozradila Lucie, která si na nové příjmení bude muset ještě zvyknout. „Myslím, že obecně se tou svatbou moc nezměnilo a nezmění, máme se rádi pořád stejně a všechno je pořád stejný. Hlavně, ať to vydrží,“ vyslovila své přání.

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec mají spolu téměř dvouletou dceru Leontýnku, hokejista má ještě dva syny z manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou. Novomanželka Lucie teď na čas zakotví u domácího krbu, Tomáše však čeká další hokejová sezona s kladenskými Rytíři. „Má teď plnou sezonu, takže plány moc velké nejsou. Ted s Leontýnkou začínáme takové ty kroužky a různé malé sportíky. Okolo dětí je toho pořád hodně,“ přiznala Šafářová.

Na dotaz, zda je v plánu další miminko, odpověděla trochu vyhýbavě. „Já myslím, že máme zatím dost plnou domácnost, tak uvidíme, časem,“ řekla s tím, že je teď spokojená a žádné velké přání nemá. „Hlavně, aby moje rodina byla zdravá. Jinak jsem šťastná, co si můžu přát víc,“ uzavřela.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.