Celebrity

22. září 2021 21:10

redakce Prima Ženy

Plekanec a Šafářová se tajně vzali! Podívejte se, jak to nevěstě slušelo

Hokejista světové úrovně a slavná tenistka se konečně vzali. Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová spolu mají dceru Leontýnku a po dlouhých diskusích se rozhodli do toho praštit. Jak to slušelo nevěstě?

„Ty a já napořád. Just married,“ napsal Plekanec ve středu večer. Stejný text napsala na svůj profil i Šafářová a přidala jen jinou fotku z veselky. Sportovní dvojice si řekla ano v přírodě, u vody. Svatba byla podle Plekance v plánu už dávno, ale přišlo narození dcerky a následně covid. „Svatba je v plánu, ale zatím je pozastavená. Mám blbý, že měl drahý rozvod, takže do druhé svatby už nebude chtít tolik investovat,“ vtipkovala Šafářová v 7 pádech Honzy Dědka.

Lucie Šafářová na sobě měla krásné krajkové šaty s krátkým rukávem a hlubokým výstřihem do véčka. Nikdo by u sportovní ženy, jako je právě tenistka, asi nečekal šaty ve stylu nadýchaného dortu, Lucie sáhla po úzkém elegantním střihu.

Kvůli zásnubám málem vyhořeli

Šafářová se s tehdejším hokejistou NHL potkala ve chvíli, kdy ukončovala svou úspěšnou tenisovou kariéru, on zase vlastní manželství. Počátky jejich vztahu kvůli bulváru a internetovým hejtům tak rozhodně nebyly snadné.

Hvězdný pár se zanoubil v roce 2020 a na ten osudový okamžik asi nikdy nezapomenou: „Žádost o ruku byla velmi romantická, ale málem jsme vyhořeli. Byl lampion štěstí ve tvaru srdce, ale nevznesl se tam, kam měl,“ vzpomínala tenistka Lucie Šafářová na chvíli, kdy před ní Tomáš Plekanec poklekl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.