zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lukáš Pavlásek: Svatba s Ivou Pazderkovou? Úlet! Oba jsme se pak styděli

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 22.06.2021
Komik a herec Lukáš Pavlásek často říká věci, o kterých nikdo netuší, zda je myslí vážně. O svatbě s Ivou Pazderkovou, která se odehrála před více jak patnácti lety, se však ví. Pavlásek se momentálně připravuje na druhou veselku, na tu první „na zkoušku“ však zavzpomínal. Co bylo důvodem k rozvodu?

reklama

Lukáše Pavláska zná většina z pořadu Na stojáka, kde vystupuje jako skvělý komik. O jeho soukromí se však ví málo, proto bylo překvapením, když před lety promluvil o své první svatbě. Ta se odehrála během bujarého životního období komika s jeho nejlepší kamarádkou Ivou Pazderkovou.

„Moje první svatba byla trošku z legrace s Ivou Pazderkovou, tajili jsme to, protože jsme se za to trošku styděli. Bylo to v době, kdy jsme začali dělat Na stojáka, krátce jsme spolu chodili, byli jsme v takovém rozjásaném období. Oba jsme věděli, že to je jenom, abychom si udělali srandu. Nikoho jsme nepozvali, ani rodiče, ti byli pak strašně naštvaní. A jen co to šlo, zase jsme se rozvedli. To byla taková svatba na zkoušku. Moje přítelkyně to ví, znají se s Ivou, kamarádí spolu,“ přiznal Pavlásek v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Lukáš Pavlásek promluvil o svatbě s Ivou Pazderkovou.
Autor: profimedia Lukáš Pavlásek promluvil o svatbě s Ivou Pazderkovou.

Důvody rozvodu jsou více než milé

Iva Pazderková kdysi prozradila, proč se rozvedli po třech měsících od svatby. „Zjistili jsme, že jsme jako bratr se sestrou. Byla to naše divoká léta a předtím jsem to neodhadli. Nyní jsou z nás nejlepší kamarádi,“ řekla tehdy médiím a popsala, že jejich svatba připomíná klasickou americkou a spontánní veselku v Las Vegas, kterou v tichosti po pár měsících a vyléčené kocovině stornujete. Stejně jako je Pavlásek zadaný, tak i komička Iva Pazderková je momentálně už několik let zamilovaná do přítele, se kterým plánuje budoucnost. Období lockdownu pro ni však bylo hodně psychicky a fyzicky náročné kvůli těžkému průběhu covidu-19.

Lukáš Pavlásek se snoubenkou Denisou
Autor: profimedia Lukáš Pavlásek se snoubenkou Denisou

Kdy se bude Lukáš Pavlásek ženit?

Pavlásek se momentálně chystá na druhou svatbu. Před dvěma lety se zasnoubil s přítelkyní, kterou potkal na filmovém festivalu ve Slavonicích. Jeho Denisa na status manželky stále čeká.

 „Svatbu oddálila korona. Ta všechno zastavila, teď se to musí postupně rozjet, aby se ta svatba začala zase plánovat. Čekám, až se to všechno ustálí,“ přiznal s tím, že do pokračování příprav se dvakrát nehrne. Zato do čekáren lékařů se hrne rád a často. „Já chodím k doktorům preventivně. Se vším. Jdu dopředu, abych to nedostal. Mám knížku, domácího lékaře, tam si najdeš příznak a podle toho, co ti je. Ale jak se vloni objevil covid, to v té knížce ještě nebylo, byl jsem bezradný,“ dodává Pavlásek.

Celý rozhovor sledujte dnes ve 21:35 na Primě v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Petra Hřebíčková s partnerem Matějem Dadákem

Petra Hřebíčková o těhotenství: Tvrdili, že nebudu mít děti. Pomohl až šaman

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , 7 pádů Honzy Dědka , Iva Pazderková , Lukáš Pavlásek , přítelkyně

reklama

Přečtěte si také

reklama