Celebrity

31. října 2021 05:55

redakce Prima Ženy

Mahulena Bočanová zavzpomínala na vztah s exotickým zajíčkem. Ten byl o čtvrt století mladší

7 pádů Honzy Dědka (26) - Bočanová o zajíčkovi

Herečka Mahulena Bočanová se nejvíce věnuje své postižené dceři, která je její skvělá parťačka. Na muže nemá ani pomyšlení, ale nedávno zavzpomínala na to, jaký byl její vztah s o čtyřiadvacet let mladším zajíčkem.

Bočanová je dlouho po rozvodu s podnikatelem a producentem Viktorem Mrázem, jenž se kdysi zamiloval do zpěvačky Marty Jandové, stále bez zásadního životního partnera. Soustředí se hlavně na svou dceru Márinku. I tak ale zavzpomínala na to, jaké to bylo před deseti lety, když se zamilovala do o čtyřiadvacet let mladšího brazilského tanečníka.

„To už je dávno, asi 10 let, chodila jsem s klukem, který byl hodně mladej. Vůbec mě nenapadlo, že spolu budeme chodit, protože byl tak strašně mladej a hezkej. Byli jsme spolu tři roky. Byl to Brazilec a byl to o 24 let mladší černoch. Problém byl třeba v tom, že já mám velký dům a velmi otevřené prostory, kde se všechno rozléhá. Tam je slyšet, i když vám vržou kolena, což není sexy, když chodíte s někým, komu je 25 let,“ zavzpomínala Bočanová na vztah se Santosem Santanou.

Hledání partnera se nevyplácí

Dnes už Bočanová na hledání pana vysněného zanevřela. „Už nehledám ideálního chlapa, už jsem došla k tomu, že to nejde. Ideální by se dal uplácat tak ze dvou, ze třech mužů. Chtěla bych chlapíka nad 55. Já ty mladý nechci. Měla jsem jednoho mladého a už se to se mnou veze. Ať mi napíšou do divadla, heslo: vržeme koleny,“ udělala si Mahulena Bočanová z talkshow Honzy Dědka seznamku.

Herečka přiznává, že se jí věkem a zkušenostmi priority ve vztazích změnily. Dnes je velmi opatrná. „Když mi bylo dvacet a chlap mi koupil krevetu a ukázal mi, jak ji jíst, byla jsem okouzlená. Teď už to nejde. Řekla jsem si, že jiná nebudu, nároky tam vnitřně jsou, a než abych někoho tyranizovala, radši budu bydlet sama. Doma chlapa nepotřebuju. V životě určitě jo. To je krásný, když se srdce rozbuší a v břiše se zatočí motýli, ale mě už víc potěší, když opraví lustr,“ svěřila se Honzovi Dědkovi v jeho talkshow 7 pádů.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.