Celebrity

17. listopadu 2021 06:04

Petra Kloidová

Manželský pár v sukni: Vlastimil se dokonce ženil ve svatebních šatech

Český pár svými outfity boří jakékoliv společenské stereotypy a očekávání. Michaela a Vlastimil nosí šaty a vysoké podpatky. Oba dva. „Je to kontinuální sociologický průzkum, lidi naše oblečení vykolejí,“ smějí se situacím, které nastávají, když procházejí centrem Prahy.

Manželé Michaela a Vlastimil Černí tvrdí, že „nedodržují zlozvyk, že muž se obléká jinak než žena“. Ano si řekli ve středním věku a už na první rande přišel vysoký Vlastimil trochu jinak, než se u pánů očekává. „Vlasta přišel s nalakovanými nehty, ale v pánském oblečení,“ prozradila Michaela. „A to stačilo na to, abych ji dostatečně vyděsil a aby mě vyřadila ze slosování,“ dodává k tomu Vlastimil, který se za svoji extravagantnost nestydí ani v práci.

Nedostatečný výběr v pánské módě

K nošení podpatků se dostal náhodou, na vysoké škole ho poprosila jeho kamarádka, aby si s ní zatančil na podpatcích. Zároveň Vlastimil dodává, že ho k nošení ženských šatů vedou i praktické důvody. „Vedl mě k tomu například malý výběr v pánské módě,“ vysvětluje své pohnutky.

„Podívejte se na ten výběr někde v obchoďáku. Tři patra dámská móda a pak někde v suterénu pánská móda.“ Oblečení je pro něj výrazem svobody a toho, že si může dělat, co chce. „Řekl jsem si, že mám jen jeden život, jen jeden pokus, tak že si budu dělat, co chci,“ prozradil v pořadu Show Jana Krause. Svůj životní styl a názor na život Vlastimil potvrdil třeba už jen tím, že se v kostele s Michaelou ženil v krásných bílých šatech.

Veřejnost často Vlastimila mylně považuje za transvestitu, ale kromě dámského oblečení působí jako muž. „Na mně se oblečení shání hůř, tak už to je. Za prvé není šité na mužskou postavu, za druhé jsem větší, takže ani to není jednoduché. I když mi přijde, že se to v poslední době dost mění. Ale věnovali jsme tomu hodně času, takže víme, jaké střihy i značky vybrat. Stálo nás to hodiny a hodiny v nákupních centrech,“ popisuje problémy se sháněním garderoby Vlastimil, který se živí obchodem.

Přesto má doma kolem padesáti párů dámských bot, zatímco jeho manželka si vystačí sotva se čtvrtinou tohoto počtu. Pár svoje outfity a životní styl ukazuje na sociálních sítích s názvem Gender blender. V Show Jana Krause ve středu ve 21:30 na Primě dále uvidíte herce Jiřího Štrébla a ekonomku Markétu Šichtařovou.

Vlastimil Černý však není jediným heterosexuálním mužem, který si oblíbil vysoké podpatky a šaty. Před rokem na sociálních sítích způsobil Američan Mark Bryan se sbírkou bot na vysokém podpatku a dokonalými outfity velký povyk.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.