zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Svatba Marka Lambory v seriálu Slunečná? Žádná romantika! Eva Burešová pláč nehrála

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 29.06.2021
O drama ani lásku nebude v posledních dílech před pauzou v seriálu Slunečná nouze. Postará se o to Marek Lambora společně s novou postavou Evou v podání Vandy Pilař Chaloupkové. Fanoušci se tak díky této dvojici dočkají překvapivé a rychlé svatby.

reklama

Po boku Janka (Marek Lambora) se nečekaně zjeví záhadná žena Eva. Pro okolí to musí vypadat, že to je jeho nová přítelkyně, ale jen pár lidí ví, kde je pravda. Eva je bodyguard, který má mladého podnikatele chránit, a jak jinak ji dostat do jeho těsné blízkosti bez povšimnutí? Předstíráním, že spolu chodí a že to myslí vážně. Jediný důkaz pro okolí a Predraga, který viní Janka ze smrti jeho bratra Bamira, je svatba. Jediný, kdo o tom nesmí nic vědět, je Týna a všichni na statku.

Mrkněte se na ukázku ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (118) - Svatební interview

„Eva se ve Slunečné objeví velmi náhle, bude osobním strážcem Janka, kterého najal jeho otec, aby ho chránila před mafiánem Predragem,“ popisuje svoji novou postavu Vanda Pilař Chaloupková, která se za hlavního hrdinu vdá bleskovou rychlostí.

Seriálová svatba se natáčela na začátku dubna v pražském Le Palais Art Hotel Prague a štáb tak na jeden den zabral pokoj a tamní restauraci. Nevěsta i ženich oblékli šaty ze svatebního salónu, které kostymérky dovezly bez zkoušení až na plac. Rekvizitáři připravili dvě svatební kytice, kdyby náhodou jedna natáčecí maraton nevydržela.

Svatba Marka Lambory v seriálu Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Svatba Marka Lambory v seriálu Slunečná

„Pro nás to byl den jako každý jiný, nic zvláštního se neodehrávalo. Žádnou romantiku ode mne nečekejte,“ prozradila po natáčení nevěsta. Kromě svatebčanů se na place také objevila reportérka CNN Prima News, jelikož scénář předepisoval, že Jankovu svatbu natočí televize, tak přijeli na plac kolegové ze zpravodajství CNN Adéla Jelínková a kameraman.

Jak vypadalo svatební interview?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (118) - Svatební interview

Eva Burešová: Snažila jsem se do Týny vžít, slzy byly pravé

V den, kdy se natáčela seriálová svatba, se musel zároveň natočit i oběd, který Janek a Eva měli před veselkou v hotelové restauraci. A přesně v tom okamžiku je spatří Týna (Eva Burešová). „No, bolelo to. Bylo to smutné. Pro Týnu to bylo nepříjemné. Snažila jsem se do ní vžít a představit si to, jako by se to stalo mně. Když jsme natáčeli scénu, kdy Týna zjistí, že Janek „opravdu“ někoho má, tak praští do dveří. Udeřila jsem takovou silou, že jsem měla modřinu,“ přiznala Burešová po natáčení. „Nejhorší byla scény, kdy Janek přijde za Týnou do pokoje. Ta má za zády těhotenský test a chce mu říct, že čekají miminko… On se s ní rozejde, to bylo náročné. Natáčelo se to celé na jednu klapku. Bylo to jedno jetí. Slzy, které mi stékají po tváři jsou pravé a ani Marek z toho neměl dobrý pocit. Bylo nám tak nějak úzko.“ Po natočení všech nepříjemných scén byli oba rádi, že to mají za sebou. „Objali jsme se a byli rádi, že je konec.“

Svatba Marka Lambory v seriálu Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Svatba Marka Lambory v seriálu Slunečná

Diváci už od začátku vědí, že Eva v podání Vandy Pilař Chaloupkové je tam od toho, aby hlavní hrdiny ochránila, ne aby jim škodila, a s tím počítá i Eva Burešová. „Myslím si, že diváci Vandu přijmou. Vědí, že tam je od toho, aby je zachránila, a věřím, že nikdo jí nadávat nebude a pokud ano, tak zase zakročím, jako to bylo v případě Denisy Nesvačilové,“ usmívá se na závěr Eva, která věří, že každá pohádka nakonec dopadne šťastně.

Svatební epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě, a kdybyste ji náhodou nestihli v televizi, tak se na ni mrkněte v archivu iPrima!

Týně se nechce věřit, že Janek myslí svatbu vážně.

Týna Jankově svatbě nevěří. Jenže Janek ji v seriálu Slunečná doopravdy opustí

reklama

Související témata: Slunečná , seriál slunečná online , marek lambora svatba , iprima.cz slunecna

reklama

Přečtěte si také

reklama