zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Marie Rottrová umí stárnout i bez plastik. Jaký je její recept? I lékař jí hádá o 15 let méně

Marie Rottrová nestárne (zdroj: CNN Prima NEWS)
Marie Rottrová nestárne (zdroj: CNN Prima NEWS)
Gabriela Kolinová , Vydáno: 06.07.2021
Jestli umí někdo stárnout s grácií, bez úprav a plastik, tak je to oblíbená zpěvačka Marie Rottrová. Tato elegantní a šarmantní dáma vlastně vůbec nestárne. V listopadu oslaví významné jubileum. A jedno je jisté: její věk byste jí rozhodně netipovali.

reklama

Zpěvačka a skladatelka Marie Rottrová přišla na křest prvního sólového CD Phidylé operní pěvkyně Kateřiny Kněžíkové, který se uskutečnil na střeše domu Drn v Praze. „Já její písně zbožňuju a co si pamatuju, tak už jako malá jsem poslouchala, jak je schopná udržet ten tón,“ prozradila operní diva v pořadu Showtime.

Kateřina proto Marii požádala, zda by její album nepokřtila právě ona: „Říkala jsem si, že k takovému výjimečnému projektu bych si přála někoho výjimečného a to paní Rottrová je. Jsem moc ráda, že tu nabídku přijala,“ dodala Kněžíková. 

Obě zpěvačky navíc spojuje nejedna věc. Pocházejí ze stejného kraje: „Je to Ostravačka a vystudovala stejné gymnázium v Bohumíně a krásně zpívá. Říkala, že začala mými písničkami svoji kariéru, tak to je krásný,“ vysvětlila Marie Rottrová, proč na nabídku kývla.

Marie Rottrová oslaví v listopadu kulatiny. Její věk by jí ale nikdo nehádal.
Autor: profimedia Marie Rottrová oslaví v listopadu kulatiny. Její věk by jí ale nikdo nehádal.

Lékař Marii Rottrové potvrdil o 15 let nižší biologický věk

Marii to na křtu moc slušelo. Nikdo by rozhodně netipoval, že letos oslaví osmdesátku: „Taky mně můj doktor říkal, že můj biologickej věk je asi o patnáct let míň podle zachovalosti organismu,“ směje se oblíbená zpěvačka. A chválou nešetřila ani Kateřina Kněžíková: „Je to dáma, která si na nic nehraje, a ovlivnila celé generace. Je pořád svá a to se mi hrozně líbí,“ prozradila. 

A jaký je recept slavné zpěvačky na mladistvý vzhled? Podstoupila nějakou plastiku? „Na botoxu jsem nikdy nebyla. Mám akorát upravená horní i dolní víčka,“ prozradila v pořadu Showtime. Zřejmě dobrá genetika. „Nevím, hormonálně jsem na tom poměrně dobře. Ženský hormony po klimakteriu ubývají, ale mě to pořád drží hormonálně, takže to je v pořádku,“ dodala. A stejně to prý měli i její rodiče. „Tatínek byl bez vrásek do osmdesáti a maminka, když jsem ji navštívila v nemocnici, tak mi sestřička říkala: ‚Ta vaše maminka má tak krásný tělo,‘ a to jí bylo 82,“ řekla s úsměvem zpěvačka.

Zpěvačka Marie Rottrová a operní pěvkyně Kateřina Kněžíková.
Autor: profimedia Zpěvačka Marie Rottrová a operní pěvkyně Kateřina Kněžíková.

Marii Rottrovou pozitivně nabíjí její mladší manžel

Marie to prý nepřehání ani s cvičením: „Nesportuju, já plavu, miluju plavání. V létě jezdíme k moři kvůli mně. Manžel to moc nemusí, ale já ráda plavu, miluju to. Mám sérii cviků na bederní páteř a chodím na fyzioterapie, ale snažím se dělat tyto věci, abych byla zdravá. Nic nepřeháním,“ vysvětlila.

Nejvíc ji zřejmě nabíjí láska. To, že potkala svého muže a je šťastná: „My se nabíjíme navzájem. Jsme každý jiný, já jsem sarkastická a vtipálek, on se rád směje, tak ho dobíjím humorem a pozitivním směrem života. On nabíjí mě a já jeho. To je vzájemný,“ prozradila. 

Marie Rottrová během koncertu

Strachu se člověk může jedině postavit, říká zpěvačka Marie Rottrová

S manželem Milanem Říhou, který je o 15 let mladší, teď měli pětileté výročí svatby. Brali se v kostele v Neratově a veřejnosti to oznámili až o dva měsíce později. „Dne 7. června 2016 jsem se v kostele v Neratově v Orlických horách vdala za svého partnera Milana Říhu,“ stálo v oznámení, které zpěvačka zveřejnila na svých stránkách. Obřadu se zúčastnil jeden ze synů Marie Rottrové Vítek s celou rodinou. Starší syn Martin žije s rodinou v Kanadě, svojí mamince ale gratuloval přes Skype.

A kromě narozenin Marie je čeká ještě jedna oslava. „V říjnu máme výročí našeho prvního rande. Když to spočítáme, tak jsme spolu 16 let, pět let manželé a před tím 11 let spolu,“ vysvětlila Marie. 

Marta Kubišová změnila image. Rozhodla se, že si už nebude barvit vlasy a moc jí to sluší.

Marta Kubišová změnila image. Splnila si sen a nebarví si vlasy. Podívejte se, jak jí to sluší

reklama

Související témata: Marie Rottrová , jubileum , narozeniny , osmdesátiny , genetika

reklama

Přečtěte si také

reklama