Celebrity

6. července 2021 06:05

Gabriela Kolinová

Marie Rottrová umí stárnout i bez plastik. Jaký je její recept? I lékař jí hádá o 15 let méně

Jestli umí někdo stárnout s grácií, bez úprav a plastik, tak je to oblíbená zpěvačka Marie Rottrová. Tato elegantní a šarmantní dáma vlastně vůbec nestárne. V listopadu oslaví významné jubileum. A jedno je jisté: její věk byste jí rozhodně netipovali.

Zpěvačka a skladatelka Marie Rottrová přišla na křest prvního sólového CD Phidylé operní pěvkyně Kateřiny Kněžíkové, který se uskutečnil na střeše domu Drn v Praze. „Já její písně zbožňuju a co si pamatuju, tak už jako malá jsem poslouchala, jak je schopná udržet ten tón,“ prozradila operní diva v pořadu Showtime.

Kateřina proto Marii požádala, zda by její album nepokřtila právě ona: „Říkala jsem si, že k takovému výjimečnému projektu bych si přála někoho výjimečného a to paní Rottrová je. Jsem moc ráda, že tu nabídku přijala,“ dodala Kněžíková.

Obě zpěvačky navíc spojuje nejedna věc. Pocházejí ze stejného kraje: „Je to Ostravačka a vystudovala stejné gymnázium v Bohumíně a krásně zpívá. Říkala, že začala mými písničkami svoji kariéru, tak to je krásný,“ vysvětlila Marie Rottrová, proč na nabídku kývla.

Lékař Marii Rottrové potvrdil o 15 let nižší biologický věk

Marii to na křtu moc slušelo. Nikdo by rozhodně netipoval, že letos oslaví osmdesátku: „Taky mně můj doktor říkal, že můj biologickej věk je asi o patnáct let míň podle zachovalosti organismu,“ směje se oblíbená zpěvačka. A chválou nešetřila ani Kateřina Kněžíková: „Je to dáma, která si na nic nehraje, a ovlivnila celé generace. Je pořád svá a to se mi hrozně líbí,“ prozradila.

A jaký je recept slavné zpěvačky na mladistvý vzhled? Podstoupila nějakou plastiku? „Na botoxu jsem nikdy nebyla. Mám akorát upravená horní i dolní víčka,“ prozradila v pořadu Showtime. Zřejmě dobrá genetika. „Nevím, hormonálně jsem na tom poměrně dobře. Ženský hormony po klimakteriu ubývají, ale mě to pořád drží hormonálně, takže to je v pořádku,“ dodala. A stejně to prý měli i její rodiče. „Tatínek byl bez vrásek do osmdesáti a maminka, když jsem ji navštívila v nemocnici, tak mi sestřička říkala: ‚Ta vaše maminka má tak krásný tělo,‘ a to jí bylo 82,“ řekla s úsměvem zpěvačka.

Marii Rottrovou pozitivně nabíjí její mladší manžel

Marie to prý nepřehání ani s cvičením: „Nesportuju, já plavu, miluju plavání. V létě jezdíme k moři kvůli mně. Manžel to moc nemusí, ale já ráda plavu, miluju to. Mám sérii cviků na bederní páteř a chodím na fyzioterapie, ale snažím se dělat tyto věci, abych byla zdravá. Nic nepřeháním,“ vysvětlila.

Nejvíc ji zřejmě nabíjí láska. To, že potkala svého muže a je šťastná: „My se nabíjíme navzájem. Jsme každý jiný, já jsem sarkastická a vtipálek, on se rád směje, tak ho dobíjím humorem a pozitivním směrem života. On nabíjí mě a já jeho. To je vzájemný,“ prozradila.

S manželem Milanem Říhou, který je o 15 let mladší, teď měli pětileté výročí svatby. Brali se v kostele v Neratově a veřejnosti to oznámili až o dva měsíce později. „Dne 7. června 2016 jsem se v kostele v Neratově v Orlických horách vdala za svého partnera Milana Říhu,“ stálo v oznámení, které zpěvačka zveřejnila na svých stránkách. Obřadu se zúčastnil jeden ze synů Marie Rottrové Vítek s celou rodinou. Starší syn Martin žije s rodinou v Kanadě, svojí mamince ale gratuloval přes Skype.

A kromě narozenin Marie je čeká ještě jedna oslava. „V říjnu máme výročí našeho prvního rande. Když to spočítáme, tak jsme spolu 16 let, pět let manželé a před tím 11 let spolu,“ vysvětlila Marie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.