Celebrity

11. června 2021 06:15

Gabriela Kolinová

Marta Kubišová změnila image. Splnila si sen a nebarví si vlasy. Podívejte se, jak jí to sluší

Zpěvačka Marta Kubišová překvapila změnou vizáže. Přestala si barvit vlasy, zhubla a moc jí to sluší. Sama ale říká, že kila šla dolů kvůli nervům v pandemii. Ráda by trochu přibrala. Ale půjde to jedině nezdravou cestou, směje se. Podívejte se, jak jí to s novým účesem sluší.

Marta Kubišová odzpívala na konci roku 2019 svůj poslední koncert a konečně si splnila to, po čem dlouho toužila. Nechala si odrůst vlasy a vrátila se k přirozenosti. „Já jsem o to usilovala, už když jsem zpívala. Jenže kadeřnice mi to rozmluvila, že to ještě není zralý na shození tmavých vlasů. Tak jsem čekala a pak se mi to zdálo příhodné. A v prosinci 2019 jsem si řekla dost přelivů,“ prozradila charismatická zpěvačka v reportáži pro Showtime.

Reportéři ji zastihli netradičně v roli fotomodelky při focení titulní stránky časopisu Prima ZOOM, který bude na stáncích na konci srpna. A moc jí to slušelo. Během lockdownu také zhubla osm kilo. To ale nebylo v plánu. Zřejmě za to může stres ohledně nepříznivé situace s koronavirem.

„Myslím, že to na mě hrozně působí a že si každý chytal zprávy, jak mohl. Pak už jsem musela i vypínat televizi. Místo zpráv jsem si prostě dávala zvířátka,“ říká Kubišová, která má ke zvířatům velmi vřelý vztah. Dokonce několik let moderovala pořad Chcete mě? věnovaný opuštěným psům a kočkám.

Zpěvačka musela obměnit i šatník. Se svou váhou ale není moc spokojená. Dvě tři kila bych ráda přibrala, ale to jedině, když budu jíst vánočky a nezdravé věci,“ směje se.

Kouřit Marta Kubišová nepřestala, i když přešla na elektronické cigarety. Po infarktu, který zpěvačka prodělala koncem roku 2015, jí lékař doporučil jen jednu cigaretu denně. „Řekl, že už můžu cigáro jedině ke kafi, a to jsem si říkala, že radši umřu. Trochu se z toho dalo vylhat tím, že jsem si denně uvařila kávy čtyři, ale pořád to bylo málo,“ svěřila se Kubišová v rozhovoru pro magazín Reportér.

Pak jí ale kameraman při natáčení pořadu o zvířatech ukázal elektronickou cigaretu. „A od té doby zase kouřím, kolik chci,“ dodala s úsměvem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.