Celebrity

11. června 2021 06:15

Gabriela Kolinová

Marta Kubišová změnila image. Splnila si sen a nebarví si vlasy. Podívejte se, jak jí to sluší

Zpěvačka Marta Kubišová překvapila změnou vizáže. Přestala si barvit vlasy, zhubla a moc jí to sluší. Sama ale říká, že kila šla dolů kvůli nervům v pandemii. Ráda by trochu přibrala. Ale půjde to jedině nezdravou cestou, směje se. Podívejte se, jak jí to s novým účesem sluší.

Marta Kubišová odzpívala na konci roku 2019 svůj poslední koncert a konečně si splnila to, po čem dlouho toužila. Nechala si odrůst vlasy a vrátila se k přirozenosti. „Já jsem o to usilovala, už když jsem zpívala. Jenže kadeřnice mi to rozmluvila, že to ještě není zralý na shození tmavých vlasů. Tak jsem čekala a pak se mi to zdálo příhodné. A v prosinci 2019 jsem si řekla dost přelivů,“ prozradila charismatická zpěvačka v reportáži pro Showtime.

Reportéři ji zastihli netradičně v roli fotomodelky při focení titulní stránky časopisu Prima ZOOM, který bude na stáncích na konci srpna. A moc jí to slušelo. Během lockdownu také zhubla osm kilo. To ale nebylo v plánu. Zřejmě za to může stres ohledně nepříznivé situace s koronavirem.

„Myslím, že to na mě hrozně působí a že si každý chytal zprávy, jak mohl. Pak už jsem musela i vypínat televizi. Místo zpráv jsem si prostě dávala zvířátka,“ říká Kubišová, která má ke zvířatům velmi vřelý vztah. Dokonce několik let moderovala pořad Chcete mě? věnovaný opuštěným psům a kočkám.

Zpěvačka musela obměnit i šatník. Se svou váhou ale není moc spokojená. Dvě tři kila bych ráda přibrala, ale to jedině, když budu jíst vánočky a nezdravé věci,“ směje se.

Kouřit Marta Kubišová nepřestala, i když přešla na elektronické cigarety. Po infarktu, který zpěvačka prodělala koncem roku 2015, jí lékař doporučil jen jednu cigaretu denně. „Řekl, že už můžu cigáro jedině ke kafi, a to jsem si říkala, že radši umřu. Trochu se z toho dalo vylhat tím, že jsem si denně uvařila kávy čtyři, ale pořád to bylo málo,“ svěřila se Kubišová v rozhovoru pro magazín Reportér.

Pak jí ale kameraman při natáčení pořadu o zvířatech ukázal elektronickou cigaretu. „A od té doby zase kouřím, kolik chci,“ dodala s úsměvem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.