Celebrity

5. května 2021 12:30

Petra Kloidová

Markéta a Patrik Děrgelovi: Nebyli si sympatičtí, o jejich vztahu rozhodl sen

Herci Patrik Děrgel a Markéta tvoří pár už sedm let. Televizní diváci je mohou vídat jako dvojici dokonce i v televizním seriálu. Na plac si ale prý osobní křivdy nenosí. Patrik s humorem tvrdí, že je v tomto větší profesionál, Markéta zase, že se její muž umí za každých okolností pochválit. Jejich složitá historka o sbližování je plná humorných přešlapů.

Manželský pár Markéta a Patrik Děrgelovi každým dnem očekávají narození druhého potomka. Zda to bude holčička nebo chlapeček, ovšem prozradit nechtějí. Na rodičovské chyby u prvního dítka už prý zapomněli, takže se rádi dopustí těch samých přešlapů i na druhém potomkovi, říkají s humorem.

Ona namyšlená holka z Prahy, on jako vážený herec z Ostravy

Jejich cesta ke společné lásce probíhala stejně jako u herečky Petry Hřebíčkové a jejího partnera zdlouhavě, mnohaletým míjením, ale i poznáváním. Oba dva přiznávají, že první dojem z protějšku nebyl nic moc. „Na začátku jsme si nebyli vůbec sympatičtí,“ smějí se.

„On byl strašně důležitý herec z Ostravy, který pořád seděl v kavárně DISK a tvářil se naštvaně, vypadal jako prokletý básník,“ říká Markéta o Patrikovi, se kterým se poznala během studií na DAMU, a ten zase o ní: „Já jsem si myslel o Markétce, že je taková nějaká namyšlená holka z Prahy. A až zbytečně moc pěkná.“ A takhle se přehlíželi celkem šest let. Markéta, tehdy s rodným jménem Frösslová, hrála například v Pojišťovně štěstí, zatímco Patrik Děrgel začínal jako televizní detektiv v seriálu V.I.P. Vraždy.

Sen o Markétě a neúspěšný pokus o polibek

O jejich sblížení, které se ale následně znovu přerušilo, však rozhodl Patrikův sen. „Jednou se mi zdál o Markétě strašně živý sen, šel jsem na zkoušku do divadla a říkal jsem si, to je divný, proč zrovna Markéta? Tak jsem jí zavolal, šli jsme spolu na oběd, jedli jsme polívku a ona mi vyprávěla o nějakém svém klukovi. Tak jsem ji pak zase dlouho neviděl,“ vypráví herec.

Zásadním momentem pro vývoj jejich vztahu byla společná cesta na hory za lyžováním, kde ho Markéta okouzlila svým lyžařským umem a kde se ji neúspěšně pokusil políbit. „Když jsem viděl, jak Markéta lyžuje, tak mě to docela vzalo, a ještě v té kombinéze, to bylo opravdu dobrý,“ zasní se Patrik a rukama naznačuje ladné křivky.

Nejtrapnější rande v kině

Patrik Děrgel vzal na rande Markétu do kina, ale teprve tam pochopil, že se dopustil dalšího přešlapu. „Není nic trapnějšího než vzít holku na film, ve kterém hrajete,“ myslí si s odstupem času umělec.

„Kdy přesně jsme se dali dohromady tedy vlastně nevíme, nějak jsme si řekli, že to budeme slavit na můj svátek, na Patrika,“ shodují se oba manželé v pořadu Show Jana Krause, který můžete vidět dnes ve 21:35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.