zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Markéta a Patrik Děrgelovi: Nebyli si sympatičtí, o jejich vztahu rozhodl sen

Petra Kloidová , Vydáno: 05.05.2021
Herci Patrik Děrgel a Markéta tvoří pár už sedm let. Televizní diváci je mohou vídat jako dvojici dokonce i v televizním seriálu. Na plac si ale prý osobní křivdy nenosí. Patrik s humorem tvrdí, že je v tomto větší profesionál, Markéta zase, že se její muž umí za každých okolností pochválit. Jejich složitá historka o sbližování je plná humorných přešlapů.

reklama

Manželský pár Markéta a Patrik Děrgelovi každým dnem očekávají narození druhého potomka. Zda to bude holčička nebo chlapeček, ovšem prozradit nechtějí. Na rodičovské chyby u prvního dítka už prý zapomněli, takže se rádi dopustí těch samých přešlapů i na druhém potomkovi, říkají s humorem.

Ona namyšlená holka z Prahy, on jako vážený herec z Ostravy

Jejich cesta ke společné lásce probíhala stejně jako u herečky Petry Hřebíčkové a jejího partnera zdlouhavě, mnohaletým míjením, ale i poznáváním. Oba dva přiznávají, že první dojem z protějšku nebyl nic moc. „Na začátku jsme si nebyli vůbec sympatičtí,“ smějí se.

Markéta a Patrik Děrgelovi pohlaví druhého miminka neprozradí ani v Show Jana Krause
Autor: FTV Prima Markéta a Patrik Děrgelovi pohlaví druhého miminka neprozradí ani v Show Jana Krause

„On byl strašně důležitý herec z Ostravy, který pořád seděl v kavárně DISK a tvářil se naštvaně, vypadal jako prokletý básník,“ říká Markéta o Patrikovi, se kterým se poznala během studií na DAMU, a ten zase o ní: „Já jsem si myslel o Markétce, že je taková nějaká namyšlená holka z Prahy. A až zbytečně moc pěkná.“ A takhle se přehlíželi celkem šest let. Markéta, tehdy s rodným jménem Frösslová, hrála například v Pojišťovně štěstí, zatímco Patrik Děrgel začínal jako televizní detektiv v seriálu V.I.P. Vraždy.

Sen o Markétě a neúspěšný pokus o polibek

O jejich sblížení, které se ale následně znovu přerušilo, však rozhodl Patrikův sen. „Jednou se mi zdál o Markétě strašně živý sen, šel jsem na zkoušku do divadla a říkal jsem si, to je divný, proč zrovna Markéta? Tak jsem jí zavolal, šli jsme spolu na oběd, jedli jsme polívku a ona mi vyprávěla o nějakém svém klukovi. Tak jsem ji pak zase dlouho neviděl,“ vypráví herec.

Jejich seznámení nebylo úplně klasické
Autor: profimedia Jejich seznámení nebylo úplně klasické

Zásadním momentem pro vývoj jejich vztahu byla společná cesta na hory za lyžováním, kde ho Markéta okouzlila svým lyžařským umem a kde se ji neúspěšně pokusil políbit. „Když jsem viděl, jak Markéta lyžuje, tak mě to docela vzalo, a ještě v té kombinéze, to bylo opravdu dobrý,“ zasní se Patrik a rukama naznačuje ladné křivky.

Nejtrapnější rande v kině

Patrik Děrgel vzal na rande Markétu do kina, ale teprve tam pochopil, že se dopustil dalšího přešlapu. „Není nic trapnějšího než vzít holku na film, ve kterém hrajete,“ myslí si s odstupem času umělec.

Markéta a Patrik Děrgelovi spolu žijí sedm let
Autor: FTV Prima Markéta a Patrik Děrgelovi spolu žijí sedm let

„Kdy přesně jsme se dali dohromady tedy vlastně nevíme, nějak jsme si řekli, že to budeme slavit na můj svátek, na Patrika,“ shodují se oba manželé v pořadu Show Jana Krause, který můžete vidět dnes ve 21:35 na Primě.

Martin Zounar s novou přítelkyní.

Martin Zounar se bude ženit. Nejdřív trapné seznámení, potom velká láska s psycholožkou

reklama

Související témata: Patrik Děrgel , Markéta Děrgelová , děti , rozhovor , Show Jana Krause

reklama

Přečtěte si také

reklama