Celebrity

28. října 2021 05:45

Žaneta Dernerová

Marta Jandová po setkání s balzamovačem mrtvol: Až umřu, žádné úpravy nechci!

Inkognito (9) - upoutávka

Pořad Inkognito čeká příjemná změna. Stávající tým panelistů se rozroste o nového člena, Martu Jandovou. K tomuto kroku se rozhodl moderátor, dramaturg a scenárista pořadu Libor Bouček.

„Mojí vizí je to, aby nás tam bylo tak 6 – 8 a průběžně se točili. Aby to byla taková komunita sympatických lidí,“ prozrazuje Bouček. To se určitě povedlo, protože Marta mezi ostatní zapadla skvěle, i když má zatím nejméně zkušeností.

„Když doma s manželem hrajeme aktivity, tak mi to jde, ale tady se musím přiznat, že mezi kluky jsem opravdu takový začátečník,“ popisuje své působení v pořadu Jandová.

Zpěvačka už má natočených pár dílů, a tak i ona se setkala s různými profesemi. „Byl tady pán, který balzamuje mrtvoly, tak to bylo hodně zajímavý,“ vzpomíná Marta a prozrazuje, že ona tuto službu pohřebního ústavu potřebovat zřejmě nebude.

„Já úplně nevím, jestli bych chtěla být v péči tohoto pána, i když byl velice sympatický, protože já až umřu, tak bych chtěla být zpopelněná. Na to, si myslím, žádný úpravy nepotřebuji.“

První díl pořadu Inkognito s Martou Jandovou můžete sledovat už 28. října ve 21:35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.