Celebrity

26. listopadu 2021 04:00

Tamara Fränzlová

Miroslav Etzler dostal covidovou ataku a je na kyslíku. Přiznal, jak to měl s očkováním

Herec Miroslav Etzler byl hospitalizován poté, co se nakazil onemocněním covid-19. O svém zdravotním stavu informoval přímo z nemocnice, kde už pár dní leží. „Jsem na kyslíku a další vývoj spíš tuším, než vím,“ napsal Etzler.

Miroslav Etzler vyděsil své blízké a fanoušky děsivou fotografií, kterou přidal na svůj instagramový profil. Známý herec má na sobě kyslíkovou masku a bojuje s oboustranným zápalem.„Moji vzácní a blízcí, asi jste si všimli, že jsem se tady dlouho neprezentoval. Důvod je jednoduchý. Dostal jsem silnou covidovou ataku spojenou s oboustranným zápalem plic,“ svěřil se na sociální síti herec.

„Jsem na kyslíku a další vývoj spíš tuším, než vím. A ano, nebyl jsem očkován,“ lituje nyní hořce Etzler. „Díky obrovské laskavosti a profesionalitě covid oddělení nemocnice Česká Lípa pod vedením pana primáře Jana Nováka a jeho geniálního týmu mě přesto berou jako člověka!“ napsal vděčně. „Nenechat se očkovat byla obrovská chyba. Prosím, pokud můžete, udělejte to!“ vzkázal herec všem lidem, kteří mu posílají láskyplné vzkazy. „Drž se můj Fantome,“ napsal komentář Roman Vojtek.

Sdílejte článek
Štítky nemocnice očkování Roman Vojtek herec COVID-19 Miroslav Etzler nákaza koronavirem covid 19 Covid Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.