zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lucie Benešová původně nechtěla být herečkou. Sen o povolání se rozplynul už na základce

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Karolína Oehmová , Vydáno: 09.12.2021
V pořadu Inkognito je tento týden jako VIP host Lucie Benešová, která měla největší problém s tím být potichu a neprozradit se. Nakonec ale ukázala, že je herečka na správném místě, i když původně ji to táhlo k jinému povolání.

reklama

Lucie Benešová sice byla v pořadu Inkognito jako host, ale možná by jí to šlo dobře i na straně panelistů. S hádáním profesí má totiž zkušenost, i když neúspěšnou. Kdo by taky čekal, že v noci u skleničky potká pohřebáka. „Jednou jsme se zapomněly s Adélkou Gondíkovou v restauraci do pozdních ranních hodin s pánem, který celou dobu nepil a furt nám říkal, že je v pohotovosti a musí být připraven. My jsme asi podobně jako tady kolegové hádají profese, celou noc hádali jeho profesi, proč nepije, proč musí být připraven a opravdu teda bohužel asi v půl pátý ráno vyjel k případu. On to byl pohřebák,“ vypráví zážitek herečka.

Proč nemohla být veterinářkou?

Kdyby Lucie nebyla herečkou, určitě by si našla někde práci se zvířaty. K těm ji to táhne už odmala a překvapivě prvotně chtěla být veterinářkou. „Pak jsem na základce zjistila, že škola mě teda moc nebaví, takže jsem si našla tu herečku. Ale veterinářka byla na prvním místě a trvala dlouho, tak do čtvrtý, pátý třídy, ale pak jsem vzala to lehčí. Dařilo se mi na dramatickým kroužku, začala jsem chodit do komparzu, pak jsem někde měla tu menší roli a tu větší, a tak to samo sklouzlo k tomu herectví. Ta veterinářka ale byla na prvním místě,“ prozrazuje Benešová. 

Lucie Benešová jako VIP host v zábavné show Inkognito
Autor: FTV Prima Lucie Benešová jako VIP host v zábavné show Inkognito

Fanoušci jsou ale určitě rádi, že to Lucii nakonec s veterinářkou nevyšlo, protože ten náš malý český rybníček by jinak přišel o jednu skvělou herečku. Lucie Benešová má za sebou nespočet rolí, momentálně ji ale můžete vidět v seriálu Slunečná.

Herečka Lucie Benešová bude babičkou.

Hvězda Slunečné Lucie Benešová bude babičkou. Pohlaví dítěte prozradila originálně

 

Lucie Benešová a Tomáš Matonoha

Lucie Benešová ze Slunečné: První rande s Matonohou byl strašný trapas!

reklama

Související témata: Inkognito , FTV Prima , Lucie Benešová , herecka , povolání , veterinářka , hrobař , nejdivnější povolání , inkognito

reklama

Přečtěte si také

reklama