Celebrity

9. prosince 2021 06:00

Karolína Oehmová

Lucie Benešová původně nechtěla být herečkou. Sen o povolání se rozplynul už na základce

Lucie Benešová v Inkognitu

V pořadu Inkognito je tento týden jako VIP host Lucie Benešová, která měla největší problém s tím být potichu a neprozradit se. Nakonec ale ukázala, že je herečka na správném místě, i když původně ji to táhlo k jinému povolání.

Lucie Benešová sice byla v pořadu Inkognito jako host, ale možná by jí to šlo dobře i na straně panelistů. S hádáním profesí má totiž zkušenost, i když neúspěšnou. Kdo by taky čekal, že v noci u skleničky potká pohřebáka. „Jednou jsme se zapomněly s Adélkou Gondíkovou v restauraci do pozdních ranních hodin s pánem, který celou dobu nepil a furt nám říkal, že je v pohotovosti a musí být připraven. My jsme asi podobně jako tady kolegové hádají profese, celou noc hádali jeho profesi, proč nepije, proč musí být připraven a opravdu teda bohužel asi v půl pátý ráno vyjel k případu. On to byl pohřebák,“ vypráví zážitek herečka.

Proč nemohla být veterinářkou?

Kdyby Lucie nebyla herečkou, určitě by si našla někde práci se zvířaty. K těm ji to táhne už odmala a překvapivě prvotně chtěla být veterinářkou. „Pak jsem na základce zjistila, že škola mě teda moc nebaví, takže jsem si našla tu herečku. Ale veterinářka byla na prvním místě a trvala dlouho, tak do čtvrtý, pátý třídy, ale pak jsem vzala to lehčí. Dařilo se mi na dramatickým kroužku, začala jsem chodit do komparzu, pak jsem někde měla tu menší roli a tu větší, a tak to samo sklouzlo k tomu herectví. Ta veterinářka ale byla na prvním místě,“ prozrazuje Benešová.

Fanoušci jsou ale určitě rádi, že to Lucii nakonec s veterinářkou nevyšlo, protože ten náš malý český rybníček by jinak přišel o jednu skvělou herečku. Lucie Benešová má za sebou nespočet rolí, momentálně ji ale můžete vidět v seriálu Slunečná.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.