Helena Houdová má nádor v těle. Zbavuje se ho pomocí smutku. Přiznala, že miluje ženy

Modelka Helena Houdová v SJK

Bývalá Miss a modelka Helena Houdová se dala na spirituální cestu a v posledních letech je známá svým netradičním přístupem k životu a výchově svých dětí. Svými nekonvenčními názory mnohé šokuje, ona sama si však stojí za tím, že pomocí energií a lásky lze vyléčit vše. Své fanoušky teď navíc překvapila informací, že sama bojuje s nádorem v těle. S tím se však rozhodla vypořádat bez pomoci lékařů.

Helena Houdová (42) před nedávnem na svém Instagramu zveřejnila video, ve kterém otevřeně hovoří o tom, že má ve svém břiše nádor. Rozhodla se ho však léčit alternativním způsobem, a to za využití nejrůznějších energií. „Prošla jsem si teď velmi bolestným zážitkem. Osm nebo devět dní v kuse jsem plakala. Nechala jsem tak ze svého těla odejít generace smutku všech žen, které přišly přede mnou. Dovolila jsem mu odejít a díky tomu se mi zmenšil i nádor,“ prohlásila Houdová v živém vysílání na sociální síti.

„Já věřím, že emoce a pocity jsou naším kompasem, a my jsme se bohužel od dětství učili, jak je potlačit. Máme kvantové nástroje, jak zregenerovat celé tělo i bytost,“ pokračuje ve spirituálním povídání modelka, která nyní žije na Bali.

Houdová se mimo jiné snaží všemožnými způsoby bojovat za záchranu světa – protestovala například proti dokončení jaderné elektrárny Temelín, bojovala za práva dětí a zvířat a je také zastánkyní zdravého životního stylu a veganské stravy.

S dalšími ženami chce otevřít světelný portál do jiných dimenzí

„Je čas, abys si vzala zpět svou sílu a aby skrze Tebe mohla do celého světa proudit Tvá posvátná životní energie. Nastal čas společně vytvořit paradigma Nové Země založené na lásce,“ píše Houdová na svých webových stránkách, kde ostatním ženám nabízí koučování v oblasti sexuálního života, duchovna, lásky a vztahů.

Na Valentýna navíc otevřeně přiznala svou náklonnost ke stejnému pohlaví. „Je na čase, abych udělala zpověď. A oficiální den lásky mi připadá jako ideální pro otevření mého srdce. Přiznávám, že miluju… ženy. A nejen, že je miluju, ale jsem jimi láskyplně posedlá,“ prohlásila blondýnka.

Aktuálně se modelka spolu s dalšími ženami nachází v Egyptě, kde se připravuje na plavbu po posvátném Nilu. V magické datum 22. 2. 2022 chce před pyramidami v Gíze otevřít světelný portál do jiných dimenzí. „Spoustu z vás, stejně jako mě, Egypt prostě zavolal. Není pro to moc vysvětlení, když zavolá, děje se to silně a rychle. Kódy Egypta, Lemurie i Atlantidy, hloubka, láska, světlo,“ napsala k videu, které mapuje jejich cestu.

Exmanžela nedávno propustili z vězení

Modelka si v minulosti užila své. Jejího exmanžela, podnikatele Omara Amanata (49), v roce 2017 obvinili za zpronevěru a podvody. Za několikamiliardové dluhy si měl odsedět pět let ve vězení. Do výkonu trestu se mu ale započetla i doba, kterou strávil ve vazbě před vynesením rozsudku. Na začátku tohoto roku Amanata propustili a modelka za ním i s dětmi odletěla do USA. Bývalá královna krásy má s podnikatelem dva syny a dceru. Manželství krachlo kvůli nevěře z jeho strany a pár se rozvedl v roce 2013. Houdová poté s dětmi cestovala po světě a sama je vzdělávala. Dětí prý o propuštění otce netušily a bylo to pro ně překvapení.

„Po čtyřech letech tvrdých životních lekcí a darů, které jsme v těchto momentech tmy našli jako rodina, po prožité bolesti a oddělení jsme znovu propojení. Nechť se jako lidstvo společně procházíme životem spolu a vedeme se domů – z ega a falešných identit do svých srdcí. Moje úžasné děti mají svého tátu zpět. Pláču a děkuju…“ napsala k videu, na kterém je zaznamenáno dojemné setkání dětí s otcem.

Sdílejte článek
Štítky láska rakovina Instagram Egypt energie nádor modelka USA Helena Houdová Den svatého Valentýna šamanství Jaderná elektrárna Temelín Nil

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.