zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Topmodelka Pavlína Němcová: Jsem ráda, že je o mě ještě zájem. Promluvila o rozvodu a boji o syna

Pavlína Němcová comeback (zdroj: CNN Prima NEWS)
Pavlína Němcová comeback (zdroj: CNN Prima NEWS)
Gabriela Kolinová , Vydáno: 21.07.2021
Supermodelka z generace 90. let Pavlína Němcová, která mnoho let žila ve Francii, oslaví příští rok padesátku. Dnes žije v Praze, znovu nastartovala svoji kariéru a je důkazem toho, že stárnoucí ženy mohou být krásné a sexy. A vzkazuje: Nebojte se stárnutí. Moudříme a mění se nám hodnoty. Pavlína také promluvila o drsném rozvodu se svým francouzským manželem a boji o syna.

reklama

Pavlína Němcová slaví comeback a jak sama přiznává, je ráda za každou pracovní nabídku: „V posledních několika letech jsem si říkala, vždy když přišla nějaká modelingová nabídka, že je skvělý, že si mě ještě v mém věku chce někdo fotit a dokonce za to platit. Musím říct, že teď si to užívám víc, než když jsem byla mladá,“ prozradila známá modelka v pořadu Showtime. V minulosti se Pavlína svěřila, že modeling dělala jen pro peníze, ne proto, že by ji bavil. Teď je to ale jinak.

Velkou výhodu vidí Pavlína v jedné věci: „Člověk už ví, co ano a co ne, a nebojí se říct to NE. Je to jako se vším v životě. Myslím, že když pak člověk dojde do bodu, kdy řekne jasné NE na určité věci, které opravdu nechce dělat, tak pak ta práce je příjemná a i ten výsledek je lepší,“ dodala.

Pavlína Němcová
Autor: profimedia Pavlína Němcová

Modelka se na prahu padesátky cítí štastně a vyrovnaně. Kromě práce před objektivem se věnuje i navrhování vlastních šperků: „Myslím, že k té spokojenosti dojdete i tím věkem. A já se raduju z úplných maličkostí, což je opravdu výhoda toho věku. Proto říkám, nebojte se stárnutí. Moudříme a mění se nám hodnoty,“ vysvětlila. 

Pavlína Němcová po rozvodu přišla o syna, bojovala o něj léta

Pavlína si prošla hodně bouřlivým rozvodem se svým manželem Nicolou. Do toho se v sedmnácti zamilovala, vdala se a záhy po svatbě porodila syna Alaina. Štěstí ale netrvalo dlouho. Pavlína dospěla a zjistila, že si s manželem tolik nerozumí. Jejich spory vyvrcholily jejím odjezdem k rodičům do Čech, synovi tehdy byly dva roky.

Manžel využil její nepřítomnosti a syna odvezl zpátky do Francie, požádal o rozvod a chlapce získal do své péče. Pavlína sice o syna bojovala, francouzský soud ale považoval její profesi za nejistou, navíc byla cizinka a dítě jí proto nesvěřil. „Alaina jsem vídala jednou za dva týdny,“ svěřila se kdysi. Takto se trápila až do synových čtrnácti let, to se už mohl sám rozhodnout, s kým z rodičů chce žít. Teď už je Alainovi třicet let.

„Určitě mě to poznamenalo, bylo to velice těžké období, ale já jsem věčný optimista a ty naděje jsem pořád měla,“ svěřila se v pořadu Showtime. Je tedy teď ve vztazích opatrnější? „Věřím, že člověk nemůže být sám, nejsme na to prostě naprogramovaní. A i postupem času si člověk k sobě dokáže najít tu druhou polovičku, se kterou mu je opravdu dobře,“ vysvětlila. 

Stárnoucí ženy nejsou podřadné. Firmy chtějí zralé dámy. Díky za to

Obsazování modelek ve věku 50 plus do reklamních kampaní vnímá Pavlína Němcová jako důležitý krok, díky kterému si stárnoucí ženy nemusí připadat podřadně. „Když jsme začínali v těch 90. letech, tak to bylo v tom modelingovém průmyslu všechno jiné. My jako dvacetileté holky jsme fotily kosmetiku pro čtyřiceti a padesátileté ženy, a ta kosmetika se prezentovala na nás. Kdežto v dnešní době firmy chtějí zralé ženy a díky tomu tak dlouho trvá i naše kariéra,“ uzavřela Pavlína s tím, že je za to velmi vděčná. 

Marta Kubišová změnila image. Rozhodla se, že si už nebude barvit vlasy a moc jí to sluší.

Marta Kubišová změnila image. Splnila si sen a nebarví si vlasy. Podívejte se, jak jí to sluší

reklama

Související témata: Pavlína Němcová , modeling , stárnutí , rozvod

reklama

Přečtěte si také

reklama