Celebrity

30. prosince 2021 05:35

Karolína Oehmová

Moderátorka Andrea Antony má zajímavé novoroční předsevzetí. Jestli ho dodrží, to uvidíme

Andrea Antony o Vánocích

Moderátorka a maminka Andrea Antony si Vánoce užívá po boku svých nejbližších, manžela a malé dcery Rozárky. Nechyběly samozřejmě vánoční tradice a možná dojde i na novoroční předsevzetí. Jaké bude?

Andrea Antony je opravdovou milovnicí Vánoc a nikoho proto nepřekvapí, že veškerou vánoční výzdobu měla hotovou už v listopadu. „Vánoce já miluji, to je naprosto nejoblíbenější část roku. Všude je samá výzdoba, takže já už venkovní světýlka mám,“ chlubila se v listopadu moderátorka.

Andrea má vymyšlené předsevzetí. Dodrží ho?

Na Vánoce dodržují různé tradice, ale hlavně jsou spolu. S novoročním předsevzetím už to tak žhavé není, i když letos by se přeci jenom něco našlo, co si splnit do příštího roku. „Mohla bych si dát letos předsevzetí, že začnu pracovat,“ zasmála se Andrea a pohotově dodala: „Ale ještě si to rozmyslím, jestli si ho dám.“

Moderátorka si dává cíle průběžně celý rok

Novoroční předsevzetí ovšem málokdo dodrží a nikomu to vlastně ani nevadí. A Andrea není výjimkou, protože jak sama říká, průběžné cíle jako předsevzetí si dává během celého roku. Jen občas je ale splní. Tak třeba se jí to letos povede.

Andreu Antony můžete vidět v nové řadě show Máme rádi Česko, která poběží na vašich televizních obrazovkách v příštím roce. Tak sledujte Primu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.