Taťána Kuchařová po boku neznámého muže. Našla novou lásku? Prozradila, o koho jde!

Brzobohatá k muži, se kterým byla spatřena

Zdálo se, že po rozchodu hvězdného páru zůstává Taťána Kuchařová nezadaná, zatímco její bývalý partner Ondřej Gregor Brzobohatý si už nějaký ten pátek užívá s novou známostí. Nyní se ale vyrojily spekulace, že ani krásná Taťána už netráví večery o samotě. Po příletu z Laponska byla totiž načapána s neznámým mužem!

Poslední dny strávila Taťána Kuchařová zachumlaná v teplém kabátu na dalekém severním polárním kruhu. Podle vyjádření, které umístila do stories na svém instagramovém účtu, jí to doporučil její terapeut. Poradil jí prý dělat věci, které dosud nikdy předtím nedělala. Bývalá Miss World se tak sbalila a vyrazila za pořádnou zimou až do Laponska.

Svůj účet na sociální síti pak zásobovala fotkami a příběhy se zasněženou krajinou. Dokonce si po rozchodu s Ondřejem neváhala udělat z celé situace srandu a vyfotila se na lovecké chatě pod značným počtem paroží. Logicky tak narážela na milenku svého ex.

Ačkoliv to vypadalo, že jí cesta pomohla zklidnit pocuchané nervy, možná se za jejím úsměvem skrývá něco víc. Fotografové deníku Blesk ji totiž při příletu z Laponska načapali po boku neznámého muže!

Má Taťána Kuchařová v životě nového muže?

Zprvu se sice snažili tvářit, že k sobě nepatří, ale posléze ztratili obezřetnost a bylo jasné, že se ti dva velmi dobře znají. Že by nejkrásnější žena světa roku 2006 zažívala ony kouzelné počátky nového vztahu a největší zamilovanosti?

„Jsem vděčná za to, že mám přátele po celém světe, kteří mi fandí a pomáhají mi překlenout tohle těžký období,“ vyjádřila se pro Showtime sama Kuchařová, z čehož vyplývá, že o lásku se nejspíš nejedná a doprovod jí dělal pouze kamarád.

Kuchařová už podepsala rozvodové papíry

Že se ale za krachem manželství s Ondřejem Gregor Brzobohatým snaží udělat tlustou čáru svědčí i fakt, že čerstvě podepsala rozvodové papíry. Rozchod jednoho z nejkrásnějších párů českého showbyznysu přitom šokoval veřejnost teprve v prosinci loňského roku, ačkoliv podle Ondřeje žili s Taťánou každý vlastním životem už od srpna.

Právě v posledním měsíci roku ale vyšlo najevo, že má muzikant a syn slavného herce Radoslava Brzobohatého milenku, o které prý Taťána vůbec nevěděla. O její existenci se měla dozvědět až z médií. V reakci na to oba manželé vydali prohlášení na svých instagramových účtech a Taťána následně podala žádost o rozvod.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.