Celebrity

15. června 2021 06:35

David Laštovka

Největší proutníci a lamači srdcí českého showbyznysu. Seznamte se

Statistika praví, že český muž má za život v průměru deset sexuálních partnerek. Pokud bychom se zaměřili pouze na showbyznys, čísla by byla patrně úplně jiná a o mnoho vyšší. Pojďme se podívat na ty, kteří prožili období, kdy jim věrnost nic moc neříkala a vysloužili si pověst sukničkářů. Teprve až s příchodem osudových žen jim na milostné zálety přešla chuť. 

Václav Noid Bárta našel lásku

S kým v minulosti randil: Lucie Bílá, Eliška Bučková, Alena Jáklová, Gabriela Dvořáková

Současná partnerka: Eliška Grabcová

Donedávna u Václava Noida Bárty platilo, že jak rychle se zamiluje, tak se i odmiluje. V lásce byl nestálý a lítal ze vztahu do vztahu. Nepodařilo se ho zkrotit ani Lucii Bílé, která si ho vzala za manžela. Stejně tak pohořelo i manželství s modelkou Gabrielou Dvořákovou, s níž má dceru Terezu. Vypadá to, že se usadil až díky známosti s tanečnicí Eliškou Grabcovou, se kterou se dali dohromady před třemi lety při společném účinkování v muzikálu Sestra v akci v divadle Karlín. V listopadu 2019 se jim narodila dcera, která dostala jméno po mamince.

Richard Krajčo si vzal režisérku

S kým v minulosti randil: Lucie Vondráčková, Eva Frühlingová, Martina Poulíčková

Současná manželka: Karin Babinská

Také frontman skupiny Kryštof má za sebou bouřlivou minulost. Slávu si dokázal užívat plnými doušky a ženami v jeho posteli se to jenom hemžilo. Slib u oltáře mu rovněž nikdy moc neříkal. Jeho první manželství se zpěvačkou Ivou Frühlingovou trvalo pouhých šest měsíců. „Dostal jsem se na hranici fyzických i psychických sil a nemohl jsem jí nabídnout to, co po mně vyžadovala,“ vysvětloval tehdy. Druhou manželkou byla modelka Martina Poulíčková, jejich svazek trval pět let a narodily se jim dvě děti: syn Richard a dcera Berenika. „Nevěra rozpad našeho vztahu nezpůsobila. Přestal fungovat na partnerské bázi,“ prohlásil. Není bez zajímavosti, že v opilosti měl sexuální návrhy v roce 2013 dělat také novopečené miss Gabriela Kratochvílové, dnes Laškové.

Skutečnou lásku, pochopení, harmonii a štěstí prý našel až u své současné ženy, režisérky a spisovatelky Karin Babinské.

Leoš Mareš potkal lásku na svatbě kamaráda

S kým v minulosti randil: Gabriela Dvořáková, Hana Svobodová, Petra Faltýnová, Lucie Petřišková

Současná manželka: Monika Marešová

Jeho soužití s první manželkou Monikou, s níž má dva syny Matěje a Jakuba, se původně zdálo jako idylické. Všechno se ale změnilo kauzou, kdy se v médiích objevily fotografie, na kterých leží nahý s prostitukou. Došlo k rozvodu a nastala éra, v níž Leoš Mareš ženy střídal jako ponožky. Zklidnil se, až když mu do cesty vstoupila stylistka a módní redaktorka Monika Koblížková, kterou v roce 2018 pojal za manželku. Od té doby seká dobrotu.

Jiří Langmajer se uklidnil po boku Adély

S kým v minulosti randil: Ivana Jirešová, Petra Faltýnová, Máša Málková

Současná manželka: Adéla Gondíková

První manželka Kamila, s kterou má Jiří Langmajer dvě dnes už dospělé dcery, by měla mít svatozář za to, že to se záletným hercem tak dlouho vydržela. Léta vedl bohémský způsob života, ve kterém velkou roli hrály ženy. Milostné aféry ho provázely v pravidelných intervalech. Vždycky se ale nakonec vrátil domů za rodinou. Změnila ho až láska ke kolegyni Adéle Gondíkové, kterou považuje za osudovou. „Zachránila mi život, udělala ze mě lepšího člověka. Nikdy jí nepřestanu být vděčný,“ prohlásil na její adresu. V červenci 2019 se vzali a dodnes prožívají harmonický vztah.

Daniel Hůlka našel lásku

S kým v minulosti randil: Lucie Bílá, Monika Absolonová, Iveta Bartošová, Šárka Vaňková, Libuše Vojtková

Současná manželka: Barbora Klementová

V dobách své největší slávy mohl mít, na kterou si ukázal. V jednom z rozhovorů dokonce přiznal, že kdysi za jeden týden dokázal obšťastnit i deset milenek. Nejčastěji to byly zpěvačky, herečky, tanečnice, se kterými se potkával při práci. Většinou se ale jednalo spíše o krátké románky. Poprvé byl ženatý s taneční Libuší, manželství jim ale vydrželo pouhé dva roky. Pikantní je, že tato žena si pár let nato vzala za manžela dalšího zpěváka, Josefa Vojtka. Několik let byl pak sám a už se pomalu smiřoval s tím, že bude starý mládenec. Pak mu ale vstoupila do života průvodkyně Barbora, která ho okouzlila. Poznali se po jednom z jeho koncertů. Svatbu měli v Las Vegas a z jejich opravdové a čisté lásky se narodila dcera, které dali jméno Rozárka.

Sagvan Tofi opustil krátkodobé vztahy s topmodelkami

S kým v minulosti randil: Alena Šeredová, Simona Krainová, Dara Rolins

Současná partnerka: Alena Zdarsová

„Ženy jsou tím nejlepším, co nám pánbůh dal,“ zní jeho motto, kterým se celý život řídí. Pokud bychom měli spočítat, kolik slečen skončilo v jeho posteli, konečné číslo by bylo nejspíše závratné. V showbyznysu si kdysi vysloužil pověst donchuána, před kterým žádná sukně neuteče. Přes dvacet let má přitom stálou partnerku Alenu, s kterou mají už desetiletou dceru Satine.

Filip Renč má mladší partnerku

S kým v minulosti randil: Šárka Vaňková, Kristina Kloubková, Soňa Norisová, Jarmila Tabačková

Současná manželka: Marie Kružíková

Býval označován jako hezoun s pověstí Casanovy, který se choval jako nevybouřený teenager. Vždycky si vybíral výrazně mladší partnerky. Kromě zmiňovaných dam byl spojován také se slovenskou herečkou Lucií Šipošovou. Během života se několikrát zasnoubil, ale vždycky ze svatby nakonec couvl. Všechno se změnilo až láskou k o osmadvacet let mladší herečce Marii Kružíkové. V září roku 2017 ji dovedl k oltáři a na Vánoce téhož roku se jim narodila dcera Sofie Marie. Režisér v sobě po dlouhém hledání konečně našel vnitřní klid. Založení rodiny ho změnilo a stal se z něj milující otec a manžel.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.