Celebrity

11. listopadu 2021 13:00

Ondřej Mrázek

Nejvíc sexy mužem roku se stal sympaťák Paul Rudd. Z vítězství byla v šoku jeho žena

Krátce před zveřejněním výsledku ankety magazínu People o nejvíc sexy muži roku 2021 se spekulovalo, že by se vítězi mohli stát buď znova herec Dwayne Johnson, nebo čím dál populárnější Chris Evans, volba ale nakonec padla na představitele komiksového Ant-Mana.

Rok se s rokem sešel a slavný magazín People přišel s odhalením nového nejvíc sexy muže roku. Volba nakonec padla na herce Paula Rudda, jehož mohou diváci znát například z filmových Avengers, Přátel, nebo třeba komedie Čtyřicítka na krku.

Rudd přitom není zrovna typickým sexy chlapem, ze kterého by ženy hromadně padaly na kolena. Má ovšem charisma, je znám svým smyslem pro humor a napříč tomu, že letos oslavil 52. narozeniny, si nadále udržuje mladický vzhled. I proto koneckonců přijímá nový titul s pokorou.

Přiznal tak například, že nejvíc v šoku z oznámení byla jeho žena. Ta prý byla z počátku dost překvapená, nakonec ale uznala, že je její manžel skutečně sexy, a vlastně se tak výsledku vůbec nediví. Herec rovněž s nadsázkou dodal, že se teď těší na všechny ty party s Georgem Clooneym a Bradem Pittem.

Loni v anketě zvítězil 34letý herec Michael B. Jordan, předloni zpěvák John Legend a v roce 2018 získal titul Idris Elba. V minulosti se stali vítězi taky charismatický Dwayne Johnson, vtipálek Ryan Reynolds nebo hned několikrát taky výše zmínění Clooney s Pittem. Titul nejvíc sexy muže roku začal magazín People na své obálce udělovat od roku 1985.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.