Celebrity

11. listopadu 2021 06:00

Ondřej Mrázek

Zpěvačka Marie Rottrová má covid. Musela kvůli tomu zrušit oslavu osmdesátin

Známá zpěvačka Marie Rottrová má koronavirus. Musela tak zrušit nejen oslavu svých osmdesátých narozenin, ale i zbylý program. Informaci potvrdil CNN Prima NEWS jeden z pozvaných hostů, který si nepřál být jmenován.

Zprávy o zpěvaččině stavu se začaly v médiích rychle šířit, deník Aha! tak už například zveřejnil, že manžel zpěvačky Milan Říha kontaktuje zbylé hosty oslavy, aby si případně mohli včas změnit plány. V tuto chvíli je ale hlavní, že má zpěvačka podle všeho jen lehký průběh nemoci, a není to s ní vážnější. Své narozeniny tak oslaví alespoň v soukromí se svým mužem.

Interpretka hitů Markétka, Lásko, voníš deštěm nebo Déšť se mezi českými fanoušky těší velké oblibě, na příští rok má tak i přes svůj pokročilý věk v plánu hned několik velkých koncertů. Ostatně jestli některá z českých celebrit pravidelně dokazuje, že věk je jenom číslo, je to právě Rottrová, které by blížící se osmdesátku nikdo na první pohled nehádal.

„Na kulatiny se těším, manžel mi strašně rád kupuje šperky,“ řekla zpěvačka v červnu, kdy slavila s mužem již páté výročí svatby a zároveň patnáct společných let. Větší akce teď bude muset sice počkat, zpěvačka se ovšem dlouhodobě těší dobrému zdraví, a tak je jisté, že se se svými přáteli setká později.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.