Celebrity

29. prosince 2021 05:59

Žaneta Dernerová

Nezadaný Immanuel Adenubi prozradil, zda má radši blondýnky, nebo brunety. Jste jeho typ?

Nejpřitažlivější muž Primy: Immanuel ukázal svaly a prozradil, čím ho ženy odradí

Dámy, zbystřete! Sexy moderátor primáckého pořadu SHOWTIME Immanuel Adenubi prozradil nejen to, čím ho dívka zaručeně odradí, ale svěřil se také s tím, co ho na něžném pohlaví zaujme nejvíce. Navrch na sebe prásknul, zda se mu líbí víc blondýnky, nebo brunetky. Splňujete jeho požadavky a máte tak u tohoto nezadaného krasavce šanci?

Fešný a charismatický Immanuel si na nezájem žen stěžovat nemůže. Jak sám přiznal, holkám se líbí hodně a navíc jim neumí říkat ne. Není se co divit. Statný Adenubi neoplývá jen krásným zářivým úsměvem a exotickým vzhledem, ale i dokonalou postavou, kterou se rád pochlubí na sociálních sítích.

Nemá ji ale zadarmo, cvičit chodí často i šestkrát týdně a odpočinek od tréninku si tak dopřeje na pouhý den. „Ale záleží i na tom, jak jsem unavený nebo jestli mám hodně práce,“ připouští Immanuel, v jaký případech se od svého plánu odchýlí.

Logicky se tak nabízí otázka, jestli je pro něho zásadní, aby jeho partnerka taky cvičila. „Mě zajímá spíše ten vztah, který má ke svému tělu. Jestli pro něj něco dělá, jestli se nějakým způsobem hýbe,“ tvrdí účastník soutěže Muž roku 2019 s tím, že to je pro něho nejpodstatnější.

Immanuel Adenubi má raději blondýnky

Okouzlující Immanuel, jehož kamarádi oslovují třeba Imman nebo Immi, potvrdil, že je stále nezadaný! Navíc prozradil, jakou vlastnost by jeho vysněná žena měla mít. „Určitě by měla být ctižádostivá,“ říká rozhodně. A co ho naopak zaručeně odradí? „Nemám rád, když se žena shazuje. Když třeba shazuje svoje sebevědomí nebo krásu,“ odkryl Immanuel, čím ho žádná dívka neoslní.

Pokud vás zajímá, zda mají u jednoho z nejpřitažlivějších moderátorů v Česku větší šanci blondýny, nebo brunety, víme i to! „Spíš blondýna,“ odtajnil svůj typ Immanuel, který možná trochu překvapivě upřednostňuje u žen krátké vlasy a spíše než smyslný pohled ho u něžného pohlaví zaujme milý úsměv. „Já na ten úsměv fakt hodně dám,“ přiznává otevřeně moderátor primáckého pořadu SHOWTIME.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.